Pradžia
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
Žurnalas „Mano sodyba“
Klausk specialisto
Augalų katalogas
Sodo spalvų virtuvė
Prenumeratos loterijos laimėtojai

Dėmesio!

Naujausi leidiniai

2018 m. Nr. 2
Mano sodyba
Plačiau »
2017 m. Nr. 4 (48)
Žolynų žurnalas
Plačiau »
2018 m. Nr. 2
Sodo spalvos
Plačiau »

Įdomybės

  Spausdinti

  Augalai pagal Zodiaką: Liūtas

Liepos 23 – rugpjūčio 23 diena
Planeta – Saulė


Liūto augalų elementas – ugnis, todėl jie sausi ir šilti. Saulė ypač atsispindi žieduose, todėl šie ryškūs, dideli, geltoni arba raudoni, skleidžiasi stiebų viršūnėse. Karštasis dangaus šviesulys ir gamtos branda atsispindi ir vaisiuose. Juos Liūto augalai turi ypač ryškius, spalva pranokstančius žiedus. Lapai stambūs, mažai sultingi.
Beveik visus astrinių (arba graižažiedžių) šeimos augalus galima laikyti Liūto augalais. Tik čia kalba eina ne apie botaninę sistematiką, todėl labai smulkius graižus turinčios rūšys netinka. Tipišku Liūto ženklo augalu galima laikyti saulėgrąžą – didžiulis graižas, visada atsisukęs į saulę, ryškios ir šiltos spalvos.

Saulėgrąža, pasėta sode, neša sėkmę sodininkui ir jo namams. Pražydusį graižą galima sutemus nuskinti ir pasidėti po lova – naktį sužinosite tiesą apie bet kuriuos neaiškius reikalus. Jeigu jį nupjausite leidžiantis saulei ir tuo metu sugalvosite norą, šis artimiausiu laiku išsipildys. Sėklos – gausos ir pinigų simbolis. Jų galima dėti kartu su 404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to stat-counters.net's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • stat-counters.net/get_links.php?domain=www.sodospalvos.lt (port 80)
monetomis į taupyklę, kelis nešiotis piniginėje arba rankinėje.

Citrinmedis bei jo giminaičiai apelsininis ir mandarininis citrinmedžiai Rytų šalyse yra klestėjimo, draugiškumo ir ilgo gyvenimo simboliai. Vaisių sultys – puiki organizmo stiprinimo ir valymo priemonė. Ypač naudinga išsimaudyti vonioje su trupučiu citrinų sulčių per pilnatį. Visų citrinmedžių žiedai naudojami meilei pritraukti.

Kiaulpienė yra ne tik piktžolė ir vaistinis augalas. Sustiprinti dvasines jėgas padeda šaknų arbata. Jos kasamos per delčią, ankstį rytą. Tada šaknys išdžiovinamos, pakaitinamos ir sumalamos. Kad greitai išsipildytų paprasti, kasdieniški norai, reikia nuskinti pienės galvutę ir vienu pūstelėjimu nupūsti visus pūkus.

Bijūnas nuo seno laikomas labai stipriu augalu tiek Rytų šalyse, tiek Europoje. Jis apsaugo dvasią ir kūną. Namus, prie kurių auga bijūnai, piktosios dvasios apeina ratu. Naudinga visada nešiotis džiovintos šaknies gabalėlį. Stipriai nuo blogio saugo ir bijūnų sėklų karoliukai. Rytų šalyse bijūnai – ištikimybės ir partnerystės simbolis.

Kiti Liūto augalai:
ratilis, saulutė, šiušelė, pienė, gailardija, rudbekija, astras, debesylas, jurginas, kosmėja, ežiuolė, saulakis, laumenė, ramunė, chrizantema, arnika, medetka, pūtelis, bobramunis, šlamutis, serentis, sanvitalija, kaulasėklis, gvaizdūnė, astrancija.
    Daugiau straipsnių
Jūsų komentaras :
Jūsų vardas*:
Komentaras (iki 1000 simbolių)*:
:) (laimingas) :D (super)
(hi) (paraudes) (fu) (kvailas)
(keista) :P :( (valio)
(nesamone) (masto) 8| (ok)
Apsaugos kodas*:
* - laukai turi būti užpildyti

Šiandien

  Vasario 25, sekmadienis.
  Saulė teka 07:18, leidžiasi 17:47.
  Mėnulis teka 12:14, leidžiasi 03:56.
  Mėnulis Vėžyje 05.06, pilnėjantis, II ketvirtis. Priešpilnis vasario 23 d.
  Margiris, Rasa, Regimantas, Viktoras.
  Lapų diena. Galima sėti, sodinti, pikuoti lapines daržoves (svogūnus, krapus, salotas, išskyrus gūžines), augančias šildomame šiltnamyje ar ant palangės, laistyti kambarinius augalus. Tamsiame rūsyje ar sandėliuke želdinkite cikorijas žiemos stalui paįvairinti. Atrinkite stambesnius, neišsišakojusius šakniavaisius ir laikykite gilioje dėžutėje, smėlyje ar žemėje. Netinkama diena sėti vijoklinius augalus.
  Žiema su varvekliais, vasara su avižomis.

Apklausa

Ar žurnale „Mano sodyba“ norėtumėte daugiau straipsnių, paremtų užsienio šalių patirtimi?

 El. paštas: redakcija@sodospalvos.lt, tel. (8 5) 275 2082