Namai
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - Kitas »
N Bugenvilija: kuo daugiau saulės, tuo geriau
Tikriausiai nė vienas šiltųjų kraštų kurortinis miestelis neapsieina be bugenvilijų (Bougainvillea). Jos išpopuliarėjo dėl ilgo ir labai ryškaus žydėjimo. Norėtųsi įspūdingo spalvų fontano ir namuose. Tik ne visiems pavyksta ...  Toliau »
Eukomis – kambariui, balkonui ir sodui
Šiems svogūniniams augalams prigijo ananasinės lelijos – Pineapple lily – vardas. Nuo kitų panašių gėlių eukomiai skiriasi puošniais žiedynais su lapų kuokštu viršuje. Patrauklūs augalai tikrai panašūs ...  Toliau »
Kambarinių gėlių priežiūra kovo mėnesį
Pavasarį pajunta ir namuose augantys augalai. Po žiemos poilsio daugelis jų pavasarį pareikalauja dėmesio. Pasirūpinkime jais ir džiaukimės puikiais rezultatais! * Bunda kambariniai augalai. Pavasaris jaučiamas ir ant palangių. Kovą aiškiai ...  Toliau »
Kaip padalyti begonijų gumbus? (1 komentaras)
Kaip dalyti begonijų gumbus? Ar gražuolės eustomos auga namuose? Kokių poreikių turi kobėjos? Į šiuos ir kitus klausimus apie gėlių auginimą atsako specialistai. „Turiu gumbinių begonijų. Jų gumbeliai yra dideli. Girdėjau, kad galima ...  Toliau »
Pasiilgote žolės? Galite jos turėti namuose!
Žolė kambaryje – kažkaip neįprasta ir keista. Žalias kupstas gali nustebinti: nesitikėdami paprastumo nenorėsime pripažinti, kad ant palangės – augalas iš sodo lysvės. O gal jis yra kaip tik tas keistuolis, kuris papildys tradicinius ...  Toliau »
Krenta ir sukasi lapai: kas nutiko fikusui?
Kodėl fikuso lapai pradėjo suktis? Kaip pasielgti su pageltusiu falenopsio stiebu? Kokių poreikių turi ąsotenis? Į šiuos ir kitus kambarinių gėlių augintojų klausimus atsako specialistai. „Namuose turiu fikusą. Medelio lapai ėmė suktis ...  Toliau »
Kambarinių gėlių priežiūra vasario mėnesį
Jau visai netoli pavasaris, kai atbus ne tik gamta, bet ir kambariniai augalai baigs savo žiemojimo – poilsio – metą. Kaip jais pasirūpinti žiemos pabaigoje?   Kambarinių augalų nelaistome per dažnai ir per gausiai. Per drėgnas ...  Toliau »
Meilenis ar amarilis?
Šios gėlės – ilgėjančių dienų pranašai, nes žydėjimo sulaukiame antroje žiemos pusėje ir anksti pavasarį. Tiesa, neretai klausimų kyla dėl jų pavadinimo: vieni šį augalą vadina meileniu, kiti – amariliu? O kaip yra iš ...  Toliau »
Ką svarbu žinoti, jei auginate meilenį
Vieni džiaugiasi masyviais, įstabiais meilenių žiedais, o kiti svarsto, kodėl augalas nyksta ar nežydi taip, kaip norėtųsi. Auginantys meilenį turėtų žinoti esminius aspektus, padėsiančius tinkamai pasirūpinti šiuo gražuoliu. Naujas vazonas ...  Toliau »
Meilenių augimo ritmas (2 komentarai)
Meilenį, neretai pavadinamą amariliu, išvysime iš tolo... Įspūdingi žiedai traukia akį ir verčia žavėtis augalu, kuris dar ypatingas tuo, jog augdamas skrupulingai laikosi tam tikro ritmo. Auga žiedynas Dažniausiai iš svogūno ...  Toliau »
Darbai namuose sausio mėnesį
Švenčių šurmuliui praūžus nekantriai imame laukti pavasario, kai vėl namai, kiemas, sodas, gėlynai nusidažys gražiausiomis spalvomis. O kol kas darbų netrūksta ir namuose – juk čia ištisus metus vazonuose tarpsta gyvybė... * ...  Toliau »
Kaip auginti bugenviliją?
Kokių poreikių turi bugenvilija? Kaip auginti ananasą? Kodėl nė neprasiskleidę krenta kamelijos žiedai? Į šiuos ir kitus klausimus apie kambarinių gėlių auginimą atsako specialistai. „Gavau dovanų bugenviliją, bet nežinau, kaip ją ...  Toliau »
Šventiniai kambarinių gėlių linkėjimai
Artėjant šventėms vis dažniau susimąstome, ar eglutė – būtinas Kalėdų atributas? O gal galima išsiversti be jos? Keli kankorėžiai, dailios juostelės, žaisliukai, žvakės, ir jūsų kambariniai augalai pasidabinę šventiniais drabužiais, ...  Toliau »
Jei namus puošiate gyvų gėlių kompozicijomis...
Keli patarimai: * Kankorėžius, vaisius, uogas galima ne tik išdėlioti, bet ir kaišyti. Tokiu atveju bus reikalingi koteliai. Juos paprasta sukurti iš vielutės – šia reikia perverti detalę, abu galus užlenkti ir kartu ...  Toliau »
Baltieji pipirai ir aitrioji paprika. Kalėdų kvapai
Baltieji pipirai – tai ypatingu būdu paruošti juodojo pipiro (Piper nigrum) vaisiai. Ši liana auginama Pietų Indijoje, Vietname, Šri Lankoje, Malaizijoje, Indonezijoje ir kai kur kitur. Plantacijose surinkti beveik visiškai ...  Toliau »
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - Kitas »
Nuoroda į puslapį: www.sodospalvos.lt/Namai