• liepos 14 d., Pirmadienis

Biblijos augalų paroda Kauno botanikos sode

Lapkričio 29 d., penktadienį, 11 val. VDU Botanikos sodo oranžerijoje duris atvers paroda „Biblijos augalai“.

Ekspozicijoje – beveik trys dešimtys Biblijoje minimų augalų su specialiais aprašais ir Šv. Rašto citatomis. Kelią į oranžeriją papuoš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro floristų sukurtos šviečiančios kompozicijos.

Renginyje dalyvaus Garliavos bažnyčios klebonas kun. Gintaras Urbštas, Veiverių bažnyčios klebonas kun. Kęstutis Vosylius. Susirinkusius svečius šildys ne tik pasakojimai ir žaliuojanti vasariška aplinka, bet ir VDU Botanikos sode užaugintų vaistažolių arbata. 

Įėjimas į parodos atidarymą – NEMOKAMAS.

Maloniai lauksime Jūsų VDU Botanikos sodo oranžerijoje, Ž. E. Žilibero g. 6, Kaune.

Turiningo šv. Kalėdų laukimo!

 

 

 

 


Sekti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
naujausi
seniausi populiariausi
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Šiandien

  • Liepos 14, pirmadienis.
  • Saulė teka 05:01, leidžiasi 21:48.
  • Mėnulis teka 23:26, leidžiasi 09:05.
  • Mėnulis Žuvyse 02:45, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis liepos 10 d.
  • Eigilė, Libertas (Libertinas), Girkantas, Kamilas, Vydas
  • Lapų diena. Palanku laistyti, purkšti augalus, genėti gyvatvores, sėti žoles, ravėti. Tręškite veją, kad žaliuotų ir žolė būtų vešli. Apkaupkite augalus, tręškite. Nepalanki diena krauti šieną, sandėliuoti, konservuoti.
e-seklos

Sekite mus

Įvykių kalendorius