• liepos 14 d., Antradienis

DŪZGIAM KALĖDAS SODE!

Mokinių floristikos konkurso “Dūzgiam Kalėdas!” paroda Vilniaus Botanikos sode

 

Lapkričio 29 – gruodžio 14 d. Vilniaus universiteto botanikos sodas kviečia aplankyti floristikos darbų parodą Muziejuje (Kairėnų g.45, Vilnius).

 

Bus eksponuojama daugiau nei 100 floristikos darbų: kalėdinių vainikų ir kompozicijų, floristinių eglučių ir snaigių, natūraliomis medžiagomis papuoštų dovanėlių. Juos sukūrė vidurinių ir profesinių mokyklų mokiniai iš Lietuvos miestų ir miestelių. Jaunieji floristai kūrybiškumu, darbų atlikimo technika nenusileidžia profesionaliems floristams.

Lankytojai gali pasisemti ne tik puošybos idėjų. Visi kviečiami balsuoti už labiausiai patikusius darbus, o nugalėtojo laukia parodos lankytojų prizas.

 

Paroda veiks darbo dienomis 14.00-18.00 val., savaitgaliais 10.00-18.00 val.

Gruodžio 14 d. vyks konkurso laureatų ir dalyvių iškilmingas apdovanojimas bei Kalėdinių dūzgių šventė.

 

Konkurso tikslas – populiarinti floristikos meną, ugdyti ir skatinti mokinių kūrybiškumą, saviraišką, meninės interpretacijos poreikį, ekologinį švietimą ir pagarbą aplinkai. 2018 m. metų konkursas sukvietė  62 mokinius ir 47 mokytojus iš 42 vidurinių ir profesinių mokyklų. Mokinių sukurtos Advento ir Kalėdų puošmenos iš natūralių medžiagų, kūrybiškumu ir kompozicijų išpildymu prilygo profesionalių floristų darbams. Kviečiame mokytojus ir jų mokinius dalyvauti šiame konkurse, pasitikti Šv. Kalėdas su nuostabiais floristiniais papuošimais ir dovanomis.Namų ir konkurso užduotys, konkurso eiga ir taisyklės numatyti konkurso Nuostatuose.

 

Konkursą organizuoja:

VU botanikos sodas ir Lietuvos floristų asociacija

Konkurso partneris Vilniaus miesto savivaldybė

Informacinis rėmėjas žurnalas „Sodo spalvos“

 


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Makita4

Šiandien

  • Liepos 14, antradienis.
  • Saulė teka 05:01, leidžiasi 21:48.
  • Mėnulis teka 01:11, leidžiasi 15:23.
  • Mėnulis Jautyje, dylantis, IV ketvirtis. Delčia liepos 13 d.
  • Eigilė, Libertas, Girkantas
  • Šaknų diena. Galima krauti komposto krūvas, vežti ir kratyti mėšlą, sodinti šakniavaisines daržoves ir jas tręšti. Imkite derlių, kurį reikės džiovinti. Naikinkite žemėje gyvenančius kenkėjus. Rinkite vaistinių augalų šaknis; iš jų paruošti preparatai šią dieną yra ypač veiksmingi. Skinkite gėles – gerai laikysis pamerktos vandenyje. Nepalanki diena sodinti gūžines salotas, ruošti malkas, konservuoti, virti uogienes, sandėliuoti, krauti derlių.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Iš kokio medžio medienos pagaminti plautai Jūsų pirtyje?

Įvykių kalendorius