• rugsėjo 21 d., Šeštadienis

Kaune ir Vilniuje vyks išskirtinės sodinukų mugės „Aš sodinu“

Svarstote, kaip rudenį papildyti ar atnaujinti savo kiemą ar sodybą? Tam puikia proga taps Kaune bei Vilniuje skirtingais rugsėjo savaitgaliais vyksiančios sodinukų mugės ,,Aš sodinu“.  Rugsėjo 14-15 dienomis Kaune, prie prekybos centro „Ermitažas“, Raudondvario pl. 131, ir rugsėjo 21-22 dienomis Vilniuje, prie prekybos centro ,,Banginis’’, P.Lukšio g.34, rasite įvairiausių  sodinukų, daigų, dekoratyvinių augalų, vaiskrūmių ir kt. Po dvi dienas vyksiančiose mugėje patarimus dalins ir puikiai žinomi savo srityje dr. Algirdas Amšiejus, Danguolė Lingienė ir kiti.

 

Mugėje pasirinkimas kiekvienam

Tiek Kaune rugsėjo 14-15 dienomis, tiek Vilniuje rugsėjo 21-22 dienomis prie prekybos centrų išsidėstys įvairiausi sodinukai, daigai, dekoratyvinių augalai, vaiskrūmiai ir t.t.

Abiejuose miestuose šeštadieniais nuo 10 iki 17 valandos ir sekmadieniais nuo 10 iki 16 valandos vyksiančiose mugėse lauks vandens lelijos, šilauogių, aviečių, braškių, žemuogių, sausmedžių, spanguolių, vyšnių, trešnių, slyvų ir kitų vaiskrūmių sodinukai, vienmetės ir daugiametės lauko gėlės ir kita. Ruduo taip pat puikus laikotarpis pasirūpinti sodu ir daržu, tad lankytojai galės rasti viską, kas pravers planuotis darbus soduose, daržuose ir gėlynuose.

 

Lauks patyrę prekybininkai ir konsultacijos

Skirtingais savaitgaliais  Kaune ir Vilniuje vyksiančiose sodinukų mugėse ,,Aš sodinu“ lankytojų lauks dešimtys specialistų iš visos Lietuvos. Sodo, daržo bei kiemo aplinka bus pasirūpinta mūsų krašto sodininkų, daržininkų ir medelynų atstovų. Savo rankomis šias prekes užauginantys ūkininkai tikrai bus palankūs konsultacijų Jūsų sodui ar daržui klausimais. Lankytojus pasitiks puikūs savo sričių  žinovai – dr. Algirdas Amšiejus ir kiti.

 Kauno bei Vilniaus gyventojai ir miesto svečiai kviečiami atvykti pasidžiaugti prekių įvairove ir įsigyti kažką, kas akis džiugins ateinančius sezonus ir atnaujins Jūsų kiemus ar sodus. Graži aplinka visada verčia šypsotis!

Norintys prekiauti savo sodinukais kviečiami registruotis: festivus.lt Papildoma informacija +370 67042441 arba el paštu info@festivus.lt

 

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free
download redmi firmware
Free Download WordPress Themes

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Rugsėjo 21, šeštadienis.
  • Saulė teka 07:02, leidžiasi 19:20.
  • Mėnulis teka 22:41, leidžiasi 14:49.
  • Mėnulis Dvyniuose, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis rugsėjo 14 d.
  • Matas, Mantvilas, Nijolė, Viskintė
  • Šv. Matas, Alutinis. Bobų vasara. Tarptautinė taikos diena. Tarptautinė Alzheimerio ligos diena. Miškininko diena.
  • Žiedų diena. Genėkite krūmus. Naikinkite žemės paviršiuje gyvenančius kenkėjus. Džiovinkite vaistažoles, darykite gydomąsias pagalves. Imkite ir džiovinkite derlių. Valykite rūsius, langus, naikinkite pelėsius, vėdinkite ir tvarkykite patalpas, spintas, tvartus, klokite grindų plyteles. Nereikėtų laistyti, ruošti malkų.
  • Kai rudens dieną vorsiūliai visur laukus apdraiko – lauk rytoj giedros.

Įvykių kalendorius

Populiariausi straipsniai

Apklausa

Ar patyrėte nuostolių dėl sausros?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus