PACHYSTACHYS - Pachystachys

Pachystachys lutea – daugiau kaip 1 m aukščio užaugantis puskrūmis. Žiedynai ūglių viršūnėse išauga vasarą. Jie statūs, apie 10 cm aukščio, sudaryti iš ryškiai geltonų pažiedžių ir 5 cm ilgio baltų žiedų.

Priežiūra

Vasarą ir žiemą Pachystachys gerai auga įprastoje kambario temperatūroje, šviesioje, mažai saulėtoje vietoje. Laistoma reguliariai, kad žemė visada būtų truputį drėgna. Pavasarį ir vasarą tręšiama kas dvi savaites. Kasmet pavasarį augalas nugenimas, galima formuoti krūmelį arba medelį. Medelius reikia rišti prie bambukinių lazdelių, nes stiebai ne visada būna pakankamai tvirti. Augalas persodinamas kasmet arba kas du metus, kasmet pakeičiant viršutinį žemės sluoksnį. Auginimui tinka kompostinė žemė arba mišiniai su durpine žeme.

Dauginimas

Pavasarį ir vasarą auginiai gan greit įsišaknija drėgname smėlio ir durpių mišinyje. Padauginus anksti pavasarį, pražysta jau vasarai baigiantis. Gražiausiai atrodo iš 2-3 augalų, pasodintų į vidutinio dydžio vazonus, suformuoti krūmeliai.


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Biopon

Šiandien

  • Liepos 5, antradienis.
  • Saulė teka 04:50, leidžiasi 21:56.
  • Mėnulis teka 11:26, leidžiasi 00:39.
  • Mėnulis Mergelėje, pilnėjantis, I ketvirtis. Jaunatis birželio 29 d.
  • Filomena, Gintas, Karolina, Mantmailė, Butginas
  • KIRMINŲ DIENA. Šaknų diena. Sėkite, sodinkite virš žemės vaisius auginančias daržoves, braškes, medžius, krūmus, gyvatvores, sodinukus, ūglius, persodinkite, jei reikia, kambarines ir balkonines gėles. Dauginkite, persodinkite peržydėjusias gėles, smilginius ir kitus augalus, augusius vazonuose. Sėkite veją. Vėdinkite patalpas. Nepalanku konservuoti, sandėliuoti.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

Biopon

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Ar auginate arbūzus?

Įvykių kalendorius

baneris