Akumuliatoriniai genėtuvai – taupantiems savo jėgas ir norintiems tvirtai stovėti ant žemės

Augalų, kaip ir visų gyvų organizmų, genuose įrašytas kodas pasiekti rūšiai būdingą aukštį, palikti kuo daugiau palikuonių, užtikrinant giminės tęstinumą. Medžiai – ne išimtis. Jie tiesia šakas į saulę, stiebiasi į dangų. Kuo daugiau šakų, žiedų, tuo daugiau sėklų – toks galėtų būti medžių gyvenimo kredo. Ir mes, kieme pasodinę medį, nepaliekame jo likimo valiai. Norime, kad šis augalas ne tik reprodukuotų, bet ir neprarastų dekoratyvumo. Neleidžiame jam per daug sutankėti, kad užkirstume kelią ligoms ir sulauktume stambesnių ir gardesnių vaisių. Todėl privalome genėti!  O vasaris – vienas tinkamiausių mėnesių šiam darbui atlikti.

 

 

Kol medelis jaunutis ir viršūnė ranka pasiekiama, užtenka sekatoriaus, tik kasmet tenka vis aukščiau palypėti, kad vieną ar kitą šaką galėtume nukirpti. Kopėčios gelbsti, bet tai ne visada saugu. Norisi dirbti tvirtai stovint ant žemės. Galbūt nustebinsime, bet pasiekti šakas, esančias 4 m ar didesniame aukštyje – misija įmanoma, reikia tik tinkamų įrankių. Patikimą pagalbininką turėsite įsigiję GARDENA teleskopinį genėtuvą. Pavyzdžiui, maksimaliai ištiestas GARDENA „StarCut 160 Plus“ yra 1,6 m ilgio, o prie jo pridėjus vartotojo ūgį, gali būti pasiekiamos ir 3,5 m aukštyje esančios šakos. Modelis „StarCut 410 Plus“ – taip pat tikras aukštų medžių ir krūmų priežiūros specialistas. Jo teleskopinė rankena reguliuojama nuo 230 iki 410 cm, tad pasiekiamos net ir 6,5 m aukštyje esančios šakos. Įrankiai pagaminti iš labai kokybiškų medžiagų, saugūs, ergonomiški, o itin tvirta ir patvari plieninė transmisija užtkrina daug didesnę pjovimo jėgą.

Bet jei norite darbuotis dar lengviau, išbandykite GARDENA akumuliatorinius genėtuvus kurie naudoja ne fizinę žmogaus jėgą, o akumuliatoriuje sukauptą energiją, tad tiksliam pjūviui atlikti prireiks minimalių pastangų. Rankenoje yra integruotas LED indikatorius, rodantis akumuliatoriaus įkrovimo būseną. Kai šis visiškai įkrautas, galima atlikti iki 400 pjūvių. O aljansui „Power for All“ priklausanti baterija tiks ir kitiems sodo ir namų įrenginiams. Tai leis sutaupyti ir būti lankstiems! Originalūs peiliai pagaminti Vokietijoje iš grūdinto plieno ir šviežią medieną kerpa švariai, sklandžiai. Jie padengti nelimpančia danga ir tiksliai nušlifuoti, todėl nukirptos šakos neprilimpa prie pjovimo galvutės. Visi GARDENA akumuliatoriniai genėtuvai sklandžiai pjauna iki 28 mm skersmens žalias šakas. Dėl ergonomiškos rankenos jie itin patogiai valdomi.

 

GARDENA siūlo kelis paruoštus naudojimui akumuliatorinių genėjimo žirklių rinkinius:

GARDENA „EasyCut 110/18V P4A“. Skirtas ne itin dideliems medžiams ir krūmams –

pasiekiamos 2,5 m aukštyje esančios šakos. Patogus ir lengvas įrankis su akumuliatoriumi sveria tik 2,3 kg.

 

GARDENA „HighCut 250/18V P4A“. Teleskopinių žirklių ilgis siekia iki 2,5 m, o bendras pasiekiamas aukštis iki 4 m. Dėl nuimamo koto jas lengva transportuoti ir sandėliuoti, o 60 laipsnių kampu pasukama pjovimo galvutė leidžia visada patogiai dirbti ir gerai matyti atliekamą veiksmą. Jei šakos įstrigo medyje, jas galite paprasčiausiai patraukti žemyn, naudodami kabliuką teleskopinio vamzdžio viršuje.

 

GARDENA „HighCut 360/18V P4A“. Genėjimo žirklės yra 3,6 m ilgio, o dėl integruoto teleskopinio vamzdžio jomis pasieksite iki 5 m bendrą aukštį. Tai leidžia lanksčiai prisitaikyti prie darbo sąlygų.

 

Pasaulyje benzininius ar elektrinius gaminius keičia akumuliatoriniai. Ne išimtis ir sodo priežiūros įrankiai – vis dažniau renkamės tvaresnius, netaršius, tyliau veikiančius ir teikiančius maksimalų komfortą. Išbandykite – dėl akumuliatorių suteikiamos papildomos jėgos genėjimas yra labai lengvas ir malonus.


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Sekluva II

Šiandien

  • Kovo 4, pirmadienis.
  • Saulė teka 07:01, leidžiasi 18:02.
  • Mėnulis teka 03:53, leidžiasi 09:38.
  • Mėnulis Ožiaragyje 23:15, dylantis, IV ketvirtis. Delčia kovo 3 d.
  • Daina, Daugvyda, Daugvydas, Kazimiera (Kazė), Kazimieras (Kazys), Vaclava (Vacė), Girmantė
  • Lietuvos globėjo šv. Kazimiero diena. Varnėnų diena. Pasaulinė inžinerijos darniam vystymuisi diena
  • Vaisių diena tęsis iki vidurnakčio. Sėkite ar persodinkite gumbinius salierus, petražoles, geltekles, porus. Tręškite augalus, vežkite mėšlą. Jei nešąla, genėkite vaiskrūmius ir vaismedžius. Tvarkykite, valykite rūsius.
  • Nuo Kazimiero jautis vėžėje atsigeria, vieversys išgieda pirmą giesmę ir sniegas ima tirpti dar sparčiau.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

SS
e-seklos

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kaip gaunate „Sodo spalvas“?

Įvykių kalendorius