• spalio 5 d., Trečiadienis

Įdomybės. Jeigu tikite magija…

Senovės romėnai ciklamenus laikė namų amuletais, kurie gali apsaugoti nuo visų nelaimių. Jie išsklaido beprasmę baimę, nuveja šalin nakties košmarus ir slogius sapnus.

 

 

Iš visų kambarinių gėlių ciklamenai skleidžia, ko gero, stipriausią energiją. Ten, kur jie augs, piktavaliai žmonės neturės galios. Jos sugers neigiamą energiją ir suteiks teigiamos, apsaugos nuo pragaištingo piktų jėgų poveikio. Ciklamenai savo aplinkoje „padarys energetinę tvarką“. Tingius, neorganizuotus žmones jie išmokys stropumo ir disciplinos. Labai gerai veikia mokyklinio amžiaus vaikus, ypač žemiausių klasių. Silpnavaliams žmonėms suteiks tvirtumo ir ryžtingumo.

Šios gėlės nemėgsta kačių, kurios yra pačios sau šeimininkės, ką nori, tą ir daro. Nepatogiai šalia jų jaučiasi ir maži šuneliai. Mat pripratę, kad su jais visi žaidžia, ir namuose įveda savo tvarką.

Ciklamenus geriausia auginti žmonėms, gimusiems po Mergelės, Žuvų, Svarstyklių, Dvynių ir Vėžio ženklais. Jie šiuos žmones globos ir gins. O štai gimusiems po Avino, Šaulio, Ožiaragio ir Skorpiono ženklais šalia ciklamenų nejauku, teks tramdyti valdingą būdą. Bet tai – tik į gerą!

 

Pixabay nuotr.


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Šiandien

  • Spalio 5 d., trečiadienis
  • Saulė teka 07:29, leidžiasi 18:44.
  • Mėnulis teka 17:56, leidžiasi 00:32.
  • Mėnulis Vandenyje, pilnėjantis, II ketvirtis. Priešpilnis spalio 3 d.
  • Donata, Gilda, Palemonas, Placidas, Edvinas
  • Tarptautinė mokytojų diena.
  • Žiedų diena. Purenkite dirvožemį, ravėkite, ruoškite žemės mišinius daigams, kuriuose auginsite daigus pavasarį. Grėbstykite lapus. Balinkite vaismedžius. Iš vandentiekio išleiskite vandenį. Remontuokite, valykite, tvarkykite, vėdinkite namus, rūsius ir kitas patalpas. Nepalanki diena sėti, sodinti, laistyti.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Ar džiaugiatės šių metų derliumi?

Įvykių kalendorius