• liepos 24 d., Trečiadienis

Kad vandens lelijos gausiai žydėtų…

Jei jūsų tvenkinys yra pavėsyje, vargu ar sulauksite gausaus vandens lelijų žydėjimo – jos mėgsta saulę. Be to, šios gražuolės labai greitai išaugina naujus lapus. Vadinasi, joms reikia daug maisto medžiagų. Tačiau trąšų pilti į vandenį jokiu būdu negalima – taip tik pažeistumėte tvenkinio biologinę pusiausvyrą, sužadintumėte vienaląsčių dumblių žydėjimą ir sukeltumėte kitus nemalonius reiškinius.

Vandens gražuolių mityba reikėtų pasirūpinti iš anksto, sodinant. Joms būtina paruošti specialų substratą – riebų molį ir gerą pūdinį (2 : 1) sumaišyti iki tešlos tirštumo. Jis suberiamas į pakankamai didelį indą. Kai kas pataria naudoti tinklinį konteinerį, bet iš jo maisto medžiagos greitai išplaunamos. Geriausia naudoti didelius plastikinius vazonus ar kitokius indus, turinčius angas šonuose ir apatinėje dalyje, ne aukščiau kaip 3–4 cm nuo dugno. Ant dugno pripilama stambiapluoščių durpių, įdedama šiek tiek substrato. Tada užberiama sunkiai tirpstančių trąšų, kuriose yra po lygiai azoto, fosforo ir kalio (50–100 g / 10 l substrato). Ant viršaus užpilamas lygus substrato sluoksnis. Vėliau vandens lelijų šaknys jį praaugs, pasieks trąšas ir jomis maitinsis. Ant substrato paviršiaus, pasodinę augalus, padėkite akmenų.

Tvenkinio dugne supilama nedidelė kalvelė, ant kurios pastatomas indas su vandens lelija. Iš pradžių, kol nėra daigų, jis turi būti negiliai, 5 cm po vandeniu. Juk tvenkinio paviršius įšyla greičiau, o ir apšvietimas geresnis. Pradėjus augti lapams, indas palaipsniui leidžiamas gilyn, ir jums belieka laukti, kada gražuolė išskleis žiedą.

Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
free online course
download karbonn firmware
Free Download WordPress Themes

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Liepos 24, trečiadienis.
  • Saulė teka 05:16, leidžiasi 21:34.
  • Mėnulis teka 00:16, leidžiasi 13:13.
  • Mėnulis Avine, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis liepos 17 d.
  • Dargvilas, Dargvilė, Kristina, Kristoforas, Kunigunda
  • Vaisių diena. Sėkite, sodinkite šakniavaisius (ropes, ridikus, ridikėlius), tręškite pomidorus, paprikas ir ankštines daržoves. Pjaukite, aeruokite veją. Kirskite krūmus. Rinkite vaistinius augalus, darykite gydomųjų žolelių pagalves. Pjaukite, skaldykite malkas. Valykite rūsio lentynas. Naikinkite pelėsius. Vėdinkite patalpas, patalus. Ypač palanki diena nuimti derlių, konservuoti, sandėliuoti.
  • Liepos karštyje turi tai kepti, ką rugsėjį reikia dagoti.

Įvykių kalendorius

Populiariausi straipsniai

Apklausa

Ar patyrėte nuostolių dėl sausros?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus