• sausio 22 d., Penktadienis

Ketaus keptuvės išdeginimo instrukcija

Naujai įsigytos ketaus keptuvės, puodo ar kazano iš karto naudoti negalima. Šiuos indus reikia specialiai paruošti maisto gamybai. Imame indą ir statome jį ant ugnies. Kaitiname jį apie 15–20 minučių, tol, kol kyla dūmai. Tuomet indą atvėsiname ir beriame į jį 3–4 šaukštus druskos (netinka smulki, juoduota). Tuomet vėl įkaitiname ir, maišydami druską šaukštu, dar kaitiname indą apie 5 minutes. Nuimame, išberiame druską ir vėl atvėsiname. Gerai atvėsusį indą iš išorės ir vidaus gausiai ištepame saulėgrąžų aliejumi. Štai ir viskas – ketaus gaminys paruoštas maisto gamybai. Ateityje gamindami maistą ketaus puode ar keptuvėje pabaigoje jį sausai išvalykite ir padėkite į lentyną. Indas tarnaus labai ilgai.

Pixabay nuotr.

 

Turite išbandytą patarimą? Siųskite jį mums. Išspausdinsime ir pasidalysime juo su visais skaitytojais! Laiškų lauksime el. paštu redakcija@manosodyba.lt arba adresu: „Mano sodyba“, Didlaukio g. 92-3, LT-08332 Vilnius.

 

Šį bei kitus patarimus virtuvėje ir dirbtuvėje rasite 2020 metų kovo „Mano sodybos“ numeryje.

 


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Sekluva II

Sekite mus

Šiandien

  • Sausio 22, penktadienis.
  • Saulė teka 08:25, leidžiasi 16:36.
  • Mėnulis teka 11:52, leidžiasi 02:22.
  • Mėnulis Ožiaragyje 06:59, dylantis, IV ketvirtis. Delčia sausio 17 d.
  • Anastazas (Nastas, Nastys), Anastazija (Nastazija, Nastė), Asta, Astijus, Audrius (Audrys), Aušrius (Aušrys), Džiugas, Gaudentas, Skaistė, Vincentas (Vincas), Vincenta (Vincė, Vincentina)
  • Šaknų diena. Galima sėti ir sodinti augalus, kurių vegetacija ilgesnė, tręšti kambarinius augalus. Nepalankus metas genėti gyvatvores, kepti duoną, pyragus.
  • Šaltas sausis žemdirbiams paguoda.

Populiariausi straipsniai

Sėklos darzui

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

darzoviu seklos

Apklausa

Kada sėjate pirmąsias daržovių sėklas į daigyklas?

Įvykių kalendorius