• sausio 23 d., Ketvirtadienis
Didelis baneris puslapio viršuje

Magijos teatro „DiArchy“ magai Arvydas ir Diana

Kokia proga dažniausiai gaunate gėlių?

„Maloniausia mums, kaip artistams, gauti gėlių iš žiūrovų, kurie atneša jų į sceną po pasirodymo. Mums visiškai nesvarbu, ar tai prabangi puokštė, ar rožės iš savo sodo, ar paprastos lauko gėlės. Gauti jų – maloniausias jausmas, kurį patiriame scenoje“.

Kokias gėles labiausiai patinka gauti?

„Mėgstame beveik visas gėles, tačiau dėl dažnų kelionių negalime gausiai laikyti namuose. Visi žinome, kad jos reikalauja daug priežiūros ir dėmesio, o juk mes nuolat keliaujame“.

Ar auginate kambarines gėles?

„Namuose turime tik kaktusų, kuriuos reikia retai laistyti (šypsosi). Su gėlėmis labiausiai mums patinka rodyti triukus. Įsivaizduokite, kad iš popierinės gėlės staiga atsiranda gyva rožė. O Arvydas ją padovanoja merginai iš publikos, kuri stebėjo triuką iš arti“.

Kur dažniausiai perkate gėles?

„Mes ne visada "gaminame" rožes iš popieriaus, kartais gėles perkame specializuotose parduotuvėse. Turime daug draugų ir giminių, todėl nė viena šventė neapsieina be dovanų ir gėlių. Gėlės labai pakelia mums nuotaiką. Prieš aštuonerius metus Arvydo ir Aurelijos vestuves šventėme savo name Druskininkuose. Nusprendėme visas dovanotas gėles dėti ne į vazas, o į lauko baseiną. Kai visi svečiai pasveikino jaunavedžius, baseinas buvo pilnas. O neseniai šventėme Dianos trisdešimtmetį. Išvakarėse ji iš savo vyro Virgilijaus gavo 30 rožių, todėl reikėjo pirkti specialią vazą“.

Kaip įsivaizduojate savo svajonių sodą?

„Savo svajonių sodą įsivaizduojame kaip magišką kampelį, kur galima pailsėti, vasarą pasideginti tarp gėlių arba pasėdėti pavėsyje, raškyti riešutus tiesiai nuo medžio, rinkti savo braškes, vyšnias bei kitas skanias uogas. Šią vasarą buvome maloniai nustebę, kai ekologiškame turguje atradome naujų uogų. Tai šilauogės. Labai skanios ir turinčios daug naudingų savybių. Sodininkams mėgėjams turbūt puikiai žinomos. Jos labai patiko ir mažajam Arvydėliui (Arvydo sūnui 7 metai – red. past.). Būtinai pasodintume šilauogių savo svajonių sode. Ir svarbiausia, kad tarp gėlių ir kitų augalų būtų saugu ir ramu, nes tokioje aplinkoje ateina geriausios mintys ir idėjos“.


Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Sekite mus

Šiandien

  • Sausio 23, ketvirtadienis.
  • Saulė teka 08:24, leidžiasi 16:38.
  • Mėnulis teka 07:39, leidžiasi 14:55.
  • Mėnulis Ožiaragyje, dylantis, IV ketvirtis. Delčia sausio 17 d.
  • Algimantas, Gunda, Raimundas, Ramojus.
  • Šaknų diena. Tręškite daigus, pasėtus namuose. Ruoškite žemės mišinius daigams. Tvarkykite namus, rūsius, naikinkite patalpų kenkėjus. Nerekomenduojama laistyti, pikuoti daigelių.
  • Jei sausis miglotas, tai žiemos pabaiga snieguota.
E-sėklos

Populiariausi straipsniai

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kokius darbus atliekate sausio mėnesį?

Įvykių kalendorius

SS 2