• rugpjūčio 26 d., Pirmadienis

Magijos teatro „DiArchy“ magai Arvydas ir Diana

Kokia proga dažniausiai gaunate gėlių?

„Maloniausia mums, kaip artistams, gauti gėlių iš žiūrovų, kurie atneša jų į sceną po pasirodymo. Mums visiškai nesvarbu, ar tai prabangi puokštė, ar rožės iš savo sodo, ar paprastos lauko gėlės. Gauti jų – maloniausias jausmas, kurį patiriame scenoje“.

Kokias gėles labiausiai patinka gauti?

„Mėgstame beveik visas gėles, tačiau dėl dažnų kelionių negalime gausiai laikyti namuose. Visi žinome, kad jos reikalauja daug priežiūros ir dėmesio, o juk mes nuolat keliaujame“.

Ar auginate kambarines gėles?

„Namuose turime tik kaktusų, kuriuos reikia retai laistyti (šypsosi). Su gėlėmis labiausiai mums patinka rodyti triukus. Įsivaizduokite, kad iš popierinės gėlės staiga atsiranda gyva rožė. O Arvydas ją padovanoja merginai iš publikos, kuri stebėjo triuką iš arti“.

Kur dažniausiai perkate gėles?

„Mes ne visada "gaminame" rožes iš popieriaus, kartais gėles perkame specializuotose parduotuvėse. Turime daug draugų ir giminių, todėl nė viena šventė neapsieina be dovanų ir gėlių. Gėlės labai pakelia mums nuotaiką. Prieš aštuonerius metus Arvydo ir Aurelijos vestuves šventėme savo name Druskininkuose. Nusprendėme visas dovanotas gėles dėti ne į vazas, o į lauko baseiną. Kai visi svečiai pasveikino jaunavedžius, baseinas buvo pilnas. O neseniai šventėme Dianos trisdešimtmetį. Išvakarėse ji iš savo vyro Virgilijaus gavo 30 rožių, todėl reikėjo pirkti specialią vazą“.

Kaip įsivaizduojate savo svajonių sodą?

„Savo svajonių sodą įsivaizduojame kaip magišką kampelį, kur galima pailsėti, vasarą pasideginti tarp gėlių arba pasėdėti pavėsyje, raškyti riešutus tiesiai nuo medžio, rinkti savo braškes, vyšnias bei kitas skanias uogas. Šią vasarą buvome maloniai nustebę, kai ekologiškame turguje atradome naujų uogų. Tai šilauogės. Labai skanios ir turinčios daug naudingų savybių. Sodininkams mėgėjams turbūt puikiai žinomos. Jos labai patiko ir mažajam Arvydėliui (Arvydo sūnui 7 metai – red. past.). Būtinai pasodintume šilauogių savo svajonių sode. Ir svarbiausia, kad tarp gėlių ir kitų augalų būtų saugu ir ramu, nes tokioje aplinkoje ateina geriausios mintys ir idėjos“.

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
udemy paid course free download
download lenevo firmware
Download Nulled WordPress Themes

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Rugpjūčio 26, pirmadienis.
  • Saulė teka 06:15, leidžiasi 20:25.
  • Mėnulis teka 00:48, leidžiasi 18:07.
  • Mėnulis Vėžyje 00:04, dylantis, IV ketvirtis. Delčia rugpjūčio 23 d.
  • Aleksandras, Algintė, Gailius, Gailutė
  • Lapų diena. Galima genėti gyvatvores ir kitus augalus (gražiai plėsis į šalis), sodinti gūžines salotas, Pekino kopūstus, tręšti, ravėti, laistyti. Naikinkite dirvos paviršiuje gyvenančius kenkėjus. Palanki diena spausti sultis. Rekomenduojama valyti organizmą, kraują (dilgėlių arbata). Nepalanku sodinti augalus, turinčius stiebtis į viršų, nuimti derlių, skirtą saugoti ir laikyti.
  • Kai ant ąžuolo daug gilių, bus šalta žiema ir šilta vasara.

Įvykių kalendorius

Populiariausi straipsniai

Apklausa

Ar patyrėte nuostolių dėl sausros?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus