• birželio 20 d., Ketvirtadienis

Mediniai sodo baldai – patys populiariausi

Šiandien galima įsigyti iš įvairiausių medžiagų – plastiko, metalo, vytelių, akmens, betono, medžio, audinio – pagamintų lauko baldų. Dažnai jos derinamos kelios.

Metalas nuo karščio per stipriai įkaista, o vėsią dieną ant jo sėdėti šalta. Šiuo atveju gelbsti minkštos pagalvėlės ir atlošai. Metaliniai baldai sunkoki, todėl labiau tinka terasoje, o ne kiemelyje ant žolės. Aliumininiai stalai ir kėdės yra patvarūs, lengvesni nei plieniniai ir nerūdija, bet tarnauja trumpiau nei geležiniai. Metaliniai baldai ilgaamžiai. Tiesa, kartais paviršių reikia atnaujinti pardavėjo rekomenduojamomis priemonėmis. Žiemą jie gali likti lauke, sandėliuke sudedamos tik pagalvėlės, užtiesalai.

Iš natūralių vytelių nupinti lauko baldai gana jautrūs atmosferos poveikiui. Juos gadina drėgmė, saulės spinduliai. Laikui bėgant vytelės pasidaro trapios ir lūžta. Tačiau šie baldai lengvi, be vargo stumdomi, nešiojami. Jų būna ne tik natūralių, bet ir dažytų įvairiomis spalvomis, tad nesunku priderinti prie sodo, namo. Madingi pinti dirbtinio pluošto lauko baldai. Sintetinės vytelės – šiuo metu viena plačiausiai naudojamų medžiagų. Jos yra įvairių spalvų, atsparios įvairioms oro sąlygoms, ultravioletiniams spinduliams, šalčiui, blukimui ir pelėsiui. Iš jų pagaminti baldai gali žiemoti lauke. Valomi tik muilu ir vandeniu.

Pasak gamintojų ir pardavėjų, mediniai baldai – patys populiariausi. Jie yra įvairių formų ir kainų. Sulankstomus baldus žiemai ar nenaudojant lengva sunešti į pastogę. Daugiausia lauko baldų pagaminama iš natūralaus medžio masyvo: ąžuolo, uosio, pušies, maumedžio, vikmedžio, akacijos, eglės ar kitos medienos. Specialistai pažymi, kad brangesnė atogrąžų medžių mediena yra atsparesnė aplinkos poveikiui. Tuo ypač pasižymi tikmedis. Jis dėl puikios struktūros neįgeria drėgmės, neskilinėja, tvirtas ir lengvas.

Mediniai baldai vidutiniškai ilgaamžiai. Didelės reikšmės turi impregnavimas ir priežiūra. Tuo patartina pasirūpinti kasmet. Jei kėdės, suolai ir stalai dažyti, užtenka kas antrus metus perdažyti. Kad baldai ilgiau tarnautų, rekomenduojama žiemą juos laikyti viduje, vėsioje ir ne per sausoje vietoje. Lauke geriausia, jei įmanoma, sudėti pavėsinėje arba stoginėje. Tik nedenkite plastiko plėvele vos atšilus orui po ja ims kauptis kondensatas, todėl baldai ims drėkti, deformuotis, pelyti.

Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy free download
download mobile firmware
Download WordPress Themes Free

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Birželio 20, ketvirtadienis.
  • Saulė teka 04:41, leidžiasi 21:59.
  • Mėnulis teka , leidžiasi 07:29.
  • Mėnulis Vandenyje 05:00, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis birželio 17 d.
  • Florentina, Silverijus, Žintautė.
  • Pasaulinė pabėgėlių diena. Devintinės.
  • Žiedų diena. Genėkite, tręškite žydinčius krūmus, gėles, kad gausiai žydėtų. Sandėliuokite ir konservuokite daržoves. Imkite derlių, kurį reikės džiovinti. Valykite rūsius. Nepalanki diena laistyti, pikuoti daigelius.
  • Kai samanos prie medžio ima drėkti, netrukus lis.

Įvykių kalendorius

Apklausa

Ar patyrėte nuostolių dėl sausros?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus