• sausio 23 d., Ketvirtadienis
Didelis baneris puslapio viršuje

Mino apie gėles

Mindaugas Mickevičius, geriau žinomas kaip dainininkas Mino

Kokias gėles dovanojate dažniausiai?

Rožes. Dažniausiai baltas. Na, blogiausiu atveju rausvas arba skaisčiai raudonas. Duetus. Tokia rūšis. Ilgai nevysta, ir pavadinimas su mintimi.

Ar auginate kambarines gėles?

Aplink mane paprastai būna daug kambarinių gėlių, bet priežiūra – tik jų laistymas. Nors man kambariai be gėlių būtų per šalti. Mama jų augina daug. Man patinka egzotiškos, didelės gėlės. Patinka bonsai – ir dideli, ir maži. Negražus pinigų medis, bet lietuvaičiai jį labai mėgsta dovanoti, nes, matyt, linki daug pinigų turėti.

Vienoje Jūsų dainoje moteris lyginama su rože.

Ar toje juokingoje „Panelė rožė“? Šiuo atveju labiau dėl posakio panelė tokia, panelė šiokia. O iš tiesų, jei lyginčiau moterį su gėle, ši tikrai nebūtų nei tulpė, nei orchidėja, nei kalija. Tik rožė su savo įmantriais susisukusiais žiedlapiais, spalvomis ir kvapu.

Kurį laiką gyvenote Italijoje. Ar tenykštė gamta Jums gražesnė nei Lietuvos?

Hmm. Visada, kai pripranti prie vienokios aplinkos, kitoniška, egzotiška atrodo įdomesnė, patrauklesnė. Italijoje mane žavėjo kalnų, taip pat ir pietietiškų augalų, kitokios jūros pakrantės grožis. Bet ir Lietuvoje yra tokių vietų, kurių jokia kita šalis neatkartos.

Kokius vaisius ir daržoves labiausiai mėgstate?

Auginti nebandžiau, bet labiausiai mėgstu apelsinus, raudonuosius greipfrutus. Mėgstu patiekalus iš bulvių (juk esu lietuvis!), paprikas. Pažįstu tokią merginą, kuri be proto dievina braškes. Net dainą apie ją sukūriau.

Kaip įsivaizduojate savo svajonių sodą?

Rytietiško stiliaus. Su senoviškomis mūrinėmis tvoromis, apaugusiomis augalais. Su senoviškais fontanais. Su prižiūrėtu karpytų medžių sodu ir apelsinmedžiais, pilnais vaisių. Beje, tame sode turėtų lankytis nuostabaus grožio mergina.


Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Sekite mus

Šiandien

  • Sausio 23, ketvirtadienis.
  • Saulė teka 08:24, leidžiasi 16:38.
  • Mėnulis teka 07:39, leidžiasi 14:55.
  • Mėnulis Ožiaragyje, dylantis, IV ketvirtis. Delčia sausio 17 d.
  • Algimantas, Gunda, Raimundas, Ramojus.
  • Šaknų diena. Tręškite daigus, pasėtus namuose. Ruoškite žemės mišinius daigams. Tvarkykite namus, rūsius, naikinkite patalpų kenkėjus. Nerekomenduojama laistyti, pikuoti daigelių.
  • Jei sausis miglotas, tai žiemos pabaiga snieguota.
E-sėklos

Populiariausi straipsniai

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kokius darbus atliekate sausio mėnesį?

Įvykių kalendorius

SS 2