• sausio 23 d., Ketvirtadienis

Nelly Paltinienė, viena garsiausių Lietuvos estrados žvaigždžių apie gėles

Kokią įsimintiniausią puokštę Jums įteikė gerbėjai?

Kartą, koncerto metu, į sceną pakilo labai mielas žmogus, glėbyje laikydamas nuostabiausias raudonas rožes. Atsiklaupęs jis pradėjo aplink mane kloti gėles ant grindų. Visa scena buvo pilna rožių ir atrodė kaip didžiulė puokštė. Aš buvau labai nustebusi ir sujaudinta, o publika sukėlė ovacijas.

Ar dažnai gaunate gėlių?

Per savo sceninį gyvenimą gavau tiek gėlių, kad galėčiau iškloti jomis visą Lietuvą ir dar daugiau. 90-ais metais Klaipėdoje vienas nežinomas gerbėjas mane sutikdavo išpuošęs salę ir sceną nuostabiausiomis puokštėmis. Muzikinio teatro salė atrodė lyg rojaus darželis. Tam gerbėjui esu ir šiandien labai dėkinga. Gėlių būdavo tiek daug, tad po koncerto veždavau į bažnyčią ir dovanodavau jas šv. Marijai.
 
Kokias kambarines gėles auginate namuose?

Myliu visas gėles be išimties, bet namuose auginu palmes ir į jas panašias gėles. Net nežinau kodėl. Žinau, kad gėlės atneša džiaugsmą, todėl ir aš mėgstu jas dovanoti. Pavyzdžiui, nešti einant į svečius.

Ar tikite augalų gydomosiomis savybėmis?

Tikiu, kad augalai gydo. Šalavijų antpilu skalauju gerklę. Tai padeda balsui. Labai mėgstu pasilepinti rozmarinų ir melisų voniomis. Po jų jaučiuosi labai gerai.

Kaip įsivaizduojate savo svajonių sodą?

Šitas klausimas gana sunkus, nes niekada nesvajojau turėti savo sodo. Bet jeigu ir turėčiau, tai jame būtų daugiau netvarkos nei tvarkos. Myliu laisvę ir natūralumą. Ypač gamtoje. Visiems augalams leisčiau laisvai augti ir žydėti. Ir dar man atrodo, kad sode būtų daug obelų, nes kai jos žydi – nieko gražesnio nėra. Tiesa? Aišku, tai skonio dalykas.


Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Sekite mus

Šiandien

  • Sausio 23, ketvirtadienis.
  • Saulė teka 08:24, leidžiasi 16:38.
  • Mėnulis teka 07:39, leidžiasi 14:55.
  • Mėnulis Ožiaragyje, dylantis, IV ketvirtis. Delčia sausio 17 d.
  • Algimantas, Gunda, Raimundas, Ramojus.
  • Šaknų diena. Tręškite daigus, pasėtus namuose. Ruoškite žemės mišinius daigams. Tvarkykite namus, rūsius, naikinkite patalpų kenkėjus. Nerekomenduojama laistyti, pikuoti daigelių.
  • Jei sausis miglotas, tai žiemos pabaiga snieguota.
E-sėklos

Populiariausi straipsniai

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kokius darbus atliekate sausio mėnesį?

Įvykių kalendorius

SS 2