• vasario 21 d., Penktadienis
Didelis baneris puslapio viršuje
sss

Perkame sodo baldus: kaip „išsisukti“ pigiau?

Ir norite sodo baldų, ir drauge gailite didesnių sumų? Nes – sutikime – gero sodo baldai kainuoja ne vieną šimtą eurų. Kaip įgyvendinti svajonę mažesnėmis sąnaudomis?

Taupus vartotojas turi kelias išeitis: ieškoti baldų elektroninėse parduotuvėse, įsigyti naudotų, restauruoti senus arba… rinktis plastiką. Dabar sakoma, kad plastikinių baldų era jau baigėsi. Iš tiesų ji vis dar tęsiasi. Ir ne tik Lietuvoje. Įvairių kraštų sodybų šeimininkai tokius baldus noriai stato šalia baseinų. Plastikiniai gaminiai praktiški, pigūs ir lengvai prižiūrimi, todėl populiarūs. Jie būna įvairių spalvų, formų ir paskirties. Plastikinius baldus galima plauti vandens srove iš žarnos. Nešvarios dėmės valomos šiltame muiluotame vandenyje sudrėkinta šluoste arba specialiu valikliu plastikiniams paviršiams.

Plastikiniai baldai skirti praktiniams tikslams, o ne estetiniam pasigėrėjimui. Jie labiau tinka kolektyviniam sodui, jaunai šeimai, bet dėl gana žemos kainos naudojami daugelyje individualių namų valdų. Šiuos baldus patogu perkelti iš vienos vietos į kitą, žiemai sunešti į patalpą, o po vasaros lietaus nubraukus sausa šluoste vėl galima naudoti. Plastikas neatsparus šalčiui (pasidaro trapus, lūžta) ir karščiui (suminkštėja, deformuojasi), bet dėl pigumo, minimalios priežiūros, lengvo valymo plačiai naudojamas. Įsigykite kokybiškus baldus, kurie nuo labai pigių skiriasi tuo, kad ilgiau išlieka patrauklūs, ne taip greitai lūžta.


Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie
darzoviuseklos
Sodoharmonija

Šiandien

  • Vasario 21, penktadienis.
  • Saulė teka 07:29, leidžiasi 17:37.
  • Mėnulis teka 07:03, leidžiasi 14:54.
  • Mėnulis Vandenyje, dylantis, IV ketvirtis. Delčia vasario 16 d.
  • Eleonora, Feliksas, Kęstutis, Leonora, Lionė, Žemyna.
  • Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Tarptautinė gido diena.
  • Žiedų diena. Tręškite gėles, kad gausiai žydėtų. Dezinfekuokite šiltnamius, ruoškite žemės mišinius daigams. Tvarkykite namus, rūsius, naikinkite patalpų kenkėjus. Nerekomenduojama laistyti, pikuoti daigelių.
  • Jei vasarį grioviai prisipildo, prisipildys ir klėtys grūdais.

Sekite mus

E-sėklos
gardenis
seklosdarzui

Populiariausi straipsniai

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kokie darbai įrašyti Jūsų vasario mėnesio darbų sąraše?

Įvykių kalendorius