• rugsėjo 28 d., Pirmadienis

Perkame sodo baldus: kaip „išsisukti“ pigiau?

Ir norite sodo baldų, ir drauge gailite didesnių sumų? Nes – sutikime – gero sodo baldai kainuoja ne vieną šimtą eurų. Kaip įgyvendinti svajonę mažesnėmis sąnaudomis?

Taupus vartotojas turi kelias išeitis: ieškoti baldų elektroninėse parduotuvėse, įsigyti naudotų, restauruoti senus arba… rinktis plastiką. Dabar sakoma, kad plastikinių baldų era jau baigėsi. Iš tiesų ji vis dar tęsiasi. Ir ne tik Lietuvoje. Įvairių kraštų sodybų šeimininkai tokius baldus noriai stato šalia baseinų. Plastikiniai gaminiai praktiški, pigūs ir lengvai prižiūrimi, todėl populiarūs. Jie būna įvairių spalvų, formų ir paskirties. Plastikinius baldus galima plauti vandens srove iš žarnos. Nešvarios dėmės valomos šiltame muiluotame vandenyje sudrėkinta šluoste arba specialiu valikliu plastikiniams paviršiams.

Plastikiniai baldai skirti praktiniams tikslams, o ne estetiniam pasigėrėjimui. Jie labiau tinka kolektyviniam sodui, jaunai šeimai, bet dėl gana žemos kainos naudojami daugelyje individualių namų valdų. Šiuos baldus patogu perkelti iš vienos vietos į kitą, žiemai sunešti į patalpą, o po vasaros lietaus nubraukus sausa šluoste vėl galima naudoti. Plastikas neatsparus šalčiui (pasidaro trapus, lūžta) ir karščiui (suminkštėja, deformuojasi), bet dėl pigumo, minimalios priežiūros, lengvo valymo plačiai naudojamas. Įsigykite kokybiškus baldus, kurie nuo labai pigių skiriasi tuo, kad ilgiau išlieka patrauklūs, ne taip greitai lūžta.


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Dirvitas

Sekite mus

Šiandien

  • Rugsėjo 28, pirmadienis.
  • Saulė teka 07:14, leidžiasi 19:02.
  • Mėnulis teka 18:37, leidžiasi 02:41.
  • Mėnulis Žuvyse 18:33, pilnėjantis, II ketvirtis. Priešpilnis rugsėjo 24 d.
  • Saliamonas, Tautvydas, Vaclovas (Vacys), Vientautė
  • Vilniaus įkūrėjo, Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino diena. Pasaulinė pasiutligės diena. Tuskulėnų aukų atminimo diena.
  • Lapų diena. Palanku augalus laistyti, purkšti, sėti sideratus, sėti, sodinti, pikuoti lapines daržoves, veją. Šią dieną nupjauta žolė greitai ataugs ir bus tanki. Grėbkite lapus, kraukite kompostą. Ypač gerai ieškoti vandens, kasti, valyti šulinį. Negalima ravėti, genėti vaismedžių, krūmų, konservuoti, sandėliuoti daržovių.
  • Jeigu rudenį lauke karvės pėda pilna vandens, kitais metais lauk gero derliaus.

Populiariausi straipsniai

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kokiais būdais ruošiate daugiausia atsargų žiemai?

Įvykių kalendorius