• rugsėjo 21 d., Šeštadienis

Perkame sodo baldus: kaip „išsisukti“ pigiau?

Ir norite sodo baldų, ir drauge gailite didesnių sumų? Nes – sutikime – gero sodo baldai kainuoja ne vieną šimtą eurų. Kaip įgyvendinti svajonę mažesnėmis sąnaudomis?

Taupus vartotojas turi kelias išeitis: ieškoti baldų elektroninėse parduotuvėse, įsigyti naudotų, restauruoti senus arba… rinktis plastiką. Dabar sakoma, kad plastikinių baldų era jau baigėsi. Iš tiesų ji vis dar tęsiasi. Ir ne tik Lietuvoje. Įvairių kraštų sodybų šeimininkai tokius baldus noriai stato šalia baseinų. Plastikiniai gaminiai praktiški, pigūs ir lengvai prižiūrimi, todėl populiarūs. Jie būna įvairių spalvų, formų ir paskirties. Plastikinius baldus galima plauti vandens srove iš žarnos. Nešvarios dėmės valomos šiltame muiluotame vandenyje sudrėkinta šluoste arba specialiu valikliu plastikiniams paviršiams.

Plastikiniai baldai skirti praktiniams tikslams, o ne estetiniam pasigėrėjimui. Jie labiau tinka kolektyviniam sodui, jaunai šeimai, bet dėl gana žemos kainos naudojami daugelyje individualių namų valdų. Šiuos baldus patogu perkelti iš vienos vietos į kitą, žiemai sunešti į patalpą, o po vasaros lietaus nubraukus sausa šluoste vėl galima naudoti. Plastikas neatsparus šalčiui (pasidaro trapus, lūžta) ir karščiui (suminkštėja, deformuojasi), bet dėl pigumo, minimalios priežiūros, lengvo valymo plačiai naudojamas. Įsigykite kokybiškus baldus, kurie nuo labai pigių skiriasi tuo, kad ilgiau išlieka patrauklūs, ne taip greitai lūžta.

Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download intex firmware
Download WordPress Themes Free

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Rugsėjo 21, šeštadienis.
  • Saulė teka 07:02, leidžiasi 19:20.
  • Mėnulis teka 22:41, leidžiasi 14:49.
  • Mėnulis Dvyniuose, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis rugsėjo 14 d.
  • Matas, Mantvilas, Nijolė, Viskintė
  • Šv. Matas, Alutinis. Bobų vasara. Tarptautinė taikos diena. Tarptautinė Alzheimerio ligos diena. Miškininko diena.
  • Žiedų diena. Genėkite krūmus. Naikinkite žemės paviršiuje gyvenančius kenkėjus. Džiovinkite vaistažoles, darykite gydomąsias pagalves. Imkite ir džiovinkite derlių. Valykite rūsius, langus, naikinkite pelėsius, vėdinkite ir tvarkykite patalpas, spintas, tvartus, klokite grindų plyteles. Nereikėtų laistyti, ruošti malkų.
  • Kai rudens dieną vorsiūliai visur laukus apdraiko – lauk rytoj giedros.

Įvykių kalendorius

Populiariausi straipsniai

Apklausa

Ar patyrėte nuostolių dėl sausros?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus