• liepos 24 d., Trečiadienis

Perkame sodo baldus: kaip „išsisukti“ pigiau?

Ir norite sodo baldų, ir drauge gailite didesnių sumų? Nes – sutikime – gero sodo baldai kainuoja ne vieną šimtą eurų. Kaip įgyvendinti svajonę mažesnėmis sąnaudomis?

Taupus vartotojas turi kelias išeitis: ieškoti baldų elektroninėse parduotuvėse, įsigyti naudotų, restauruoti senus arba… rinktis plastiką. Dabar sakoma, kad plastikinių baldų era jau baigėsi. Iš tiesų ji vis dar tęsiasi. Ir ne tik Lietuvoje. Įvairių kraštų sodybų šeimininkai tokius baldus noriai stato šalia baseinų. Plastikiniai gaminiai praktiški, pigūs ir lengvai prižiūrimi, todėl populiarūs. Jie būna įvairių spalvų, formų ir paskirties. Plastikinius baldus galima plauti vandens srove iš žarnos. Nešvarios dėmės valomos šiltame muiluotame vandenyje sudrėkinta šluoste arba specialiu valikliu plastikiniams paviršiams.

Plastikiniai baldai skirti praktiniams tikslams, o ne estetiniam pasigėrėjimui. Jie labiau tinka kolektyviniam sodui, jaunai šeimai, bet dėl gana žemos kainos naudojami daugelyje individualių namų valdų. Šiuos baldus patogu perkelti iš vienos vietos į kitą, žiemai sunešti į patalpą, o po vasaros lietaus nubraukus sausa šluoste vėl galima naudoti. Plastikas neatsparus šalčiui (pasidaro trapus, lūžta) ir karščiui (suminkštėja, deformuojasi), bet dėl pigumo, minimalios priežiūros, lengvo valymo plačiai naudojamas. Įsigykite kokybiškus baldus, kurie nuo labai pigių skiriasi tuo, kad ilgiau išlieka patrauklūs, ne taip greitai lūžta.

Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
free online course
download samsung firmware
Download Premium WordPress Themes Free

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Liepos 24, trečiadienis.
  • Saulė teka 05:16, leidžiasi 21:34.
  • Mėnulis teka 00:16, leidžiasi 13:13.
  • Mėnulis Avine, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis liepos 17 d.
  • Dargvilas, Dargvilė, Kristina, Kristoforas, Kunigunda
  • Vaisių diena. Sėkite, sodinkite šakniavaisius (ropes, ridikus, ridikėlius), tręškite pomidorus, paprikas ir ankštines daržoves. Pjaukite, aeruokite veją. Kirskite krūmus. Rinkite vaistinius augalus, darykite gydomųjų žolelių pagalves. Pjaukite, skaldykite malkas. Valykite rūsio lentynas. Naikinkite pelėsius. Vėdinkite patalpas, patalus. Ypač palanki diena nuimti derlių, konservuoti, sandėliuoti.
  • Liepos karštyje turi tai kepti, ką rugsėjį reikia dagoti.

Įvykių kalendorius

Populiariausi straipsniai

Apklausa

Ar patyrėte nuostolių dėl sausros?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus