• rugpjūčio 26 d., Pirmadienis

Seimo narė Rasa Juknevičienė apie gėles

Kokios Jūsų mylimiausios gėlės?

„Man labiausiai patinka gėlės vazonėliuose, nes skintų gėlių tiesiog gaila. Pasigrožėti gražu, bet vėliau gaila jas išmesti. Tiesa, rožes džiovinu ir saugau kaip prisiminimą. Na o gėlių rūšis nėra labai svarbi, nors labai pradžiugino neseniai gimimo dienos progą padovanotos orchidėjos“.

Ar auginate kambarines gėles?

„Namuose tikrai auginu nemažai kambarinių gėlių. Paskaičiavusi manau aptikčiau kokių 20 vazonėlių, su kaktusais būtų ir daugiau. Neteikiu pirmenybės kuriai nors vienai gėlių rūšiai. Auginu įvairias. Su mielu noru auginčiau jų dar daugiau, bet gėlės, kaip ir kiekvienas gyvas padaras, reikalauja daug priežiūros. Nuo vaikystės mėgstu kaktusus. Mano akį džiugina ir sanpaulijos“.

Kur dažniausiai įsigyjate gėles?

„Dažniausiai gėles perku Panevėžio turguje. Ten mane pažįsta kelios moteriškės prekiaujančios gėlėmis ir mielai visuomet konsultuoja, bei padeda išsirinkti tinkamas gėles. Kartais įsigyju ir Vilniuje, prie prekybos centro "Senukai". Pirmenybės gėlių salonams neteikiu, nes tiesiog perku ten, kur man patogu. Kiekvieną pavasarį, kai žemė dar šalta ir gėlės nežydi, iš vienos moteriškės Panevėžio turguje nusiperku našlaičių ir pasodinu jas kapavietėse, taip pat prie namų po obelim. Šis mažas stebuklas ankstyvą pavasarį džiugina ir akį ir sielą“.

Kaip įsivaizduojate savo svajonių sodą?

„Mano svajonių sodas būtinai turėtų būti didelis ir erdvus. Norėčiau turėti šiltnamį, pasisodinti įvairių daržovių, būtinai pomidorų. Taip pat jame augtų įvairūs augalai: vaismedžiai, krūmai, įvairių rūšių gėlės.Man patiktų rūpintis savo augalais ir stebėti savo darbo vaisius“.

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
free online course
download intex firmware
Premium WordPress Themes Download

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Rugpjūčio 26, pirmadienis.
  • Saulė teka 06:15, leidžiasi 20:25.
  • Mėnulis teka 00:48, leidžiasi 18:07.
  • Mėnulis Vėžyje 00:04, dylantis, IV ketvirtis. Delčia rugpjūčio 23 d.
  • Aleksandras, Algintė, Gailius, Gailutė
  • Lapų diena. Galima genėti gyvatvores ir kitus augalus (gražiai plėsis į šalis), sodinti gūžines salotas, Pekino kopūstus, tręšti, ravėti, laistyti. Naikinkite dirvos paviršiuje gyvenančius kenkėjus. Palanki diena spausti sultis. Rekomenduojama valyti organizmą, kraują (dilgėlių arbata). Nepalanku sodinti augalus, turinčius stiebtis į viršų, nuimti derlių, skirtą saugoti ir laikyti.
  • Kai ant ąžuolo daug gilių, bus šalta žiema ir šilta vasara.

Įvykių kalendorius

Populiariausi straipsniai

Apklausa

Ar patyrėte nuostolių dėl sausros?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus