• sausio 23 d., Ketvirtadienis

Seimo narė Rasa Juknevičienė apie gėles

Kokios Jūsų mylimiausios gėlės?

„Man labiausiai patinka gėlės vazonėliuose, nes skintų gėlių tiesiog gaila. Pasigrožėti gražu, bet vėliau gaila jas išmesti. Tiesa, rožes džiovinu ir saugau kaip prisiminimą. Na o gėlių rūšis nėra labai svarbi, nors labai pradžiugino neseniai gimimo dienos progą padovanotos orchidėjos“.

Ar auginate kambarines gėles?

„Namuose tikrai auginu nemažai kambarinių gėlių. Paskaičiavusi manau aptikčiau kokių 20 vazonėlių, su kaktusais būtų ir daugiau. Neteikiu pirmenybės kuriai nors vienai gėlių rūšiai. Auginu įvairias. Su mielu noru auginčiau jų dar daugiau, bet gėlės, kaip ir kiekvienas gyvas padaras, reikalauja daug priežiūros. Nuo vaikystės mėgstu kaktusus. Mano akį džiugina ir sanpaulijos“.

Kur dažniausiai įsigyjate gėles?

„Dažniausiai gėles perku Panevėžio turguje. Ten mane pažįsta kelios moteriškės prekiaujančios gėlėmis ir mielai visuomet konsultuoja, bei padeda išsirinkti tinkamas gėles. Kartais įsigyju ir Vilniuje, prie prekybos centro "Senukai". Pirmenybės gėlių salonams neteikiu, nes tiesiog perku ten, kur man patogu. Kiekvieną pavasarį, kai žemė dar šalta ir gėlės nežydi, iš vienos moteriškės Panevėžio turguje nusiperku našlaičių ir pasodinu jas kapavietėse, taip pat prie namų po obelim. Šis mažas stebuklas ankstyvą pavasarį džiugina ir akį ir sielą“.

Kaip įsivaizduojate savo svajonių sodą?

„Mano svajonių sodas būtinai turėtų būti didelis ir erdvus. Norėčiau turėti šiltnamį, pasisodinti įvairių daržovių, būtinai pomidorų. Taip pat jame augtų įvairūs augalai: vaismedžiai, krūmai, įvairių rūšių gėlės.Man patiktų rūpintis savo augalais ir stebėti savo darbo vaisius“.


Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Sekite mus

Šiandien

  • Sausio 23, ketvirtadienis.
  • Saulė teka 08:24, leidžiasi 16:38.
  • Mėnulis teka 07:39, leidžiasi 14:55.
  • Mėnulis Ožiaragyje, dylantis, IV ketvirtis. Delčia sausio 17 d.
  • Algimantas, Gunda, Raimundas, Ramojus.
  • Šaknų diena. Tręškite daigus, pasėtus namuose. Ruoškite žemės mišinius daigams. Tvarkykite namus, rūsius, naikinkite patalpų kenkėjus. Nerekomenduojama laistyti, pikuoti daigelių.
  • Jei sausis miglotas, tai žiemos pabaiga snieguota.
E-sėklos

Populiariausi straipsniai

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kokius darbus atliekate sausio mėnesį?

Įvykių kalendorius

SS 2