• gruodžio 7 d., Šeštadienis

Sodo priežiūrai – koncerno BOSCH belaidžiai prietaisai

 

  Norint džiaugtis išpuoselėtu sodu ir namų valda, tenka įdėti nemažai pastangų. Tačiau ar visada sodo priežiūros darbai yra tik varginantis rūpestis? Pastaruoju metu rinkoje yra didžiulė sodo priežiūrai skirtos technikos pasiūla – tereikia pasirinkti tinkamiausią variantą ir galėsite mėgautis aktyviu poilsiu savo kieme ar sodyboje.

Dažną sodininką mėgėją atbaido prietaisų su benzininiais varikliais keliamas triukšmas, benzino ir tepalo smarvė, sudėtinga techninė priežiūra, nemažas svoris. Elektriniai prietaisai šiuo atžvilgiu yra pranašesni, tačiau daugelį erzina dirbant iš paskos besivelkantys elektros laidai, kuriuos baisu pažeisti ir kurie riboja judėjimo laisvę.
Koncernas BOSCH, turintis ilgametę akumuliatorinių įrankių gamybos patirtį, pirmasis pasiūlė sodininkams mėgėjams įvairių akumuliatorinių sodo priežiūros įrankių. Jie pasižymi visomis geriausiomis benzininių ir elektrinių įrankių savybėmis. Šie įrankiai lengvi, veikia tyliai ir neteršia aplinkos, neskleidžia nemalonaus kvapo dirbant ir sandėliuojami, be elektros laidų. Be to, jiems nereikalinga reguliari priežiūra.
Naujam vasaros sezonui koncernas BOSCH siūlo įvairios paskirties akumuliatorinius įrankius: vejapjoves, žoliapjoves-kirptuvus, gyvatvorių žirkles, sekatorius, žolės ir dekoratyvinių krūmų žirkles, lapų pūtiklius-siurblius ir netgi akumuliatorinį grandininį pjūklą! Visi šie įrankiai yra su naujoviškais ir itin praktiškais ličio jonų (Li-Ion) akumuliatoriais. Tokie akumuliatoriai lengvi, savaime neišsikrauna, didelės galios ir be „atminties efekto“, todėl jiems nekenkia dalinis įkrovimas.
 

Akumuliatorinės rotacinės vejapjovės ROTAK yra maitinamos 36 V ličio jonų akumuliatorių. Šie akumuliatoriai įkraunami per 45 minutes. Jų energijos pakanka maždaug 300 m2 plotui nušienauti*.  Didesniam plotui verta rinktis modelį ROTAK 37 Li arba ROTAK 43 Li. Jis turi du akumuliatorius, kuriuos įkrovus galima nupjauti net iki 600 m2 dydžio veją. Belaidės vejapjovės ROTAK veikia labai tyliai, neteršia aplinkos, lengvos. Jos labai manevringos, todėl patogu sukiotis tarp krūmų ir medžių. Vokietijos institucijos AGR sertifikuotos „Ergo-Flex“ sistemos rankenos prietaisą leidžia valdyti itin lengvai – nugaros ir rankų raumenys pavargsta mažai, todėl nejausite nuovargio net ir nušienavę didesnę veją.
Akumuliatorinių vejapjovių eksploatacijos sąnaudos minimalios – pakanka įkrauti akumuliatorių iš elektros tinklo. Apytiksliais skaičiavimais elektros energijos išlaidos 3 a plotui nušienauti belaide žoliapjove ROTAK sudaro tik 5 ct!
 

Naujausios kartos ličio jonų akumuliatoriai yra didžiulės galios, be atminties, savaime neišsikrauna, ilgaamžiai – juos galima įkrauti ir iškrauti iki 1 000 kartų.

 
Baigus pjauti belaide žoliapjove ROTAK, vejos pakraščius ar didesnius šlaitus būtina padailinti specialia žoliapjove, vadinama kirptuvu (angl. trimmer). Koncernas BOSCH siūlo itin patogų įrankį – akumuliatorinę žoliapjovę-kirptuvą ART 26 Li*. Ji pjauna 26 cm pločio juostą, turi reguliuojamo ilgio kotą. Pjovimo galvutės posvyrio kampą reguliuoti itin paprasta. Tai itin praverčia prireikus nušienauti žolę po sodo baldais ar krūmais. Pasukus pjovimo galvutę 90° kampu, žolę galima pjauti vertikaliai. Su įkrautu 18 V ličio akumuliatoriumi galėsite nesustodami nupjauti 600–1 000 m** ilgio ir 26 cm pločio juostą. Be to, prietaisas sveria tik 2,4 kg!
 
 
Itin sunkiai prieinamas vietas galite „kirpti“ akumuliatorinėmis žirklėmis ISIO. Jos labai pravers, kai prireiks pašalinti žolės kuokštus aplink akmenis, tarp gėlių, po laiptais ar kitose vietose. Greitai ir paprastai, be jokių papildomų įrankių pakeitę peilį, prietaisą paversite krūmų žirklėmis ir galėsite apkarpyti dekoratyvinius augalus, formuoti jų vainikus. Šių itin kompaktiškų ir patogių žirklių rankenoje įtaisytas 3,6 V Li-Ion akumuliatorius. Jį įkrovę, jūs galėsite be pertraukų dirbti 40–50 minučių*.
 

Dar galingesnės yra žolės ir krūmų žirklės AGS. Šis prietaisas veikia net 100 minučių. Jo gale įtaisytas 7,2 V arba 10,8 V ličio akumuliatorius palaiko pusiausvyrą, todėl dirbti patogu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turite dekoratyvią gyvatvorę? Koncernas BOSCH ir čia jums padės! Naujosios belaidės gyvatvorių žirklės AHS 54-20 Li turi 54 cm ilgio pjovimo juostą ir gali nukirpti net iki 20 mm storio šakas. Didžiulę galią užtikrina 36 V ličio akumuliatorius ir elektroninė POWER-TEC sistema, leidžianti nukirpti šakas netgi tuomet, kai įprastinių prietaisų peiliai ima strigti.
Prireikus nupjauti dar storesnę šaką ar augalo kamieną, itin pravers unikali pjovimo funkcija – peilių juostos viršuje įtaisyti specialios formos peiliai įveikia net 26 mm storio šakas. Akumuliatoriui įkrauti pakanka 45 minučių, o jo naudojimo laikas – 50 minučių. Šių žirklių vibracijos ir triukšmo lygis net keletą kartų žemesnis už prietaisų su benzininiais varikliais. Be to, įrankis sveria tik 3,5 kg ir yra puikiai subalansuotas!
 
Akumuliatorinių sodo įrankių rinkinį papildo akumuliatorinis sekatorius CISO, idealiai tinkantis vaiskrūmių, vaismedžių ir dekoratyvinių augalų priežiūrai, bei unikalus grandininis pjūklas AKE 36 Li su 36 V ličio akumuliatoriumi, atstojantis įprastą žemos klasės motorinį pjūklą. Šio pjūklo svoris – tik 5,2 kg, juostos ilgis 30 cm, grandinės storis 1,1 mm, o greitis 8 m/s. Šis lengvas ir patogus įrankis turi dvigubą apsaugos sistemą – nuo atatrankos suveikiantį apsauginį elektroninį stabdį su akustiniu signalu ir funkcinį inercinį stabdį. Grandinė įtempiama nenaudojant įrankių, o tepimą garantuoja automatinė tepimo sistema.
 

Įkrauto akumuliatoriaus pakanka maždaug 100 pjūvių atlikti (10cm x 10cm, pušies mediena).
Dar vienas svarbus privalumas – pjūklui tinka bet kurio koncerno BOSCH įrankio 36 V ličio jonų akumuliatorius bei jo kroviklis. Vadinasi, įsigiję šį įrankį, jo akumuliatorių galėsite naudoti ir, pavyzdžiui, akumuliatorinei vejapjovei ROTAK arba gyvatvorių žirklėms AHS Li.
Taigi atėjo laikas mėgautis laisve, pamiršti nuovargį ir nuolatinę priežiūrą – pakanka įkrauti akumuliatorių ir džiaugtis geru oru! Naujieji koncerno BOSCH akumuliatoriniai sodo įrankiai visa tai jums garantuos!

 

*Įkrauto akumuliatoriaus darbo trukmė gali skirtis pagal darbo sąlygas.
**Išlaidos gali kisti, atsižvelgiant į reguliariai pjaunamos vejos plotą.

 
Daugiau informacijos internete: http://www.bosch.lt/content/language1/html/index.htm.
Užsakymo Nr. R-2-885
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
download lenevo firmware
Download Nulled WordPress Themes

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Gruodžio 7, šeštadienis.
  • Saulė teka 08:27, leidžiasi 15:54.
  • Mėnulis teka 08:07, leidžiasi 16:23.
  • Mėnulis Šaulyje. Jaunatis 09.20
  • Ambraziejus, Ašmantas, Ašmantė, Daugardas, Leonarda, Leonardas, Melanijus, Tautė.
  • Šv. Ambraziejus. Tarptautinė civilinės aviacijos diena
  • Vaisių diena. Genėkite, kirskite krūmus ir vaismedžius, skaldykite malkas. Šildomuose šiltnamiuose augančius vaisinius augalus tręškite.
  • Jei sausas gruodis, tai ir pavasaris bus sausas.

Įvykių kalendorius

Populiariausi straipsniai

Apklausa

Ar jau papuošėte kalėdinę eglutę ?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus