• gegužės 17 d., Antradienis

Startuoja elektroninė „Agrochemos“ parduotuvė

„Apipirk savo augalus neišeidamas iš namų!“ – taip į naująją elektroninę parduotuvę www.eagrochema.lt kviečia lietuviškų trąšų gamintoja ir platintoja „Agrochema“.

Nesvarbu, ar auginate vieną kambarinę gėlę, ar turite didelį daržą, o gal vaismedžių sodą – elektroninėje „Agrochemos“ parduotuvėje rasite lietuviškų trąšų, augalų apsaugos priemonių, žemės ir durpių substratų viskam.

 

 

 

 

 

„Mūsų tikslas – kad augalų mylėtojai turėtų vietą, kurioje lengvai ir greitai galėtų įsigyti pagrindinių derlių gausinančių ir augalų išvaizdą gerinančių prekių. Vartotojai mėgsta viską užsisakyti paprastai, gauti greitai, todėl nusprendėme atliepti jų poreikius ir savo prekes siūlome įsigyti ir internetu, ne tik fizinėse parduotuvėse“, – sako „Agrochemos“ komercijos direktorius Gerardas Brazaitis. Jis priduria, kad ateityje bendrovė savo elektroninę parduotuvę planuoja pildyti ir kitomis sodininkams ir daržininkams būtiniausiomis prekėmis, plėstis ir į užsienio rinkas.

Visos elektroninėje „Agrochemos“ parduotuvėje esančios prekės bus pristatomos tiesiai į pirkėjų namus ar kitą jiems patogią vietą, tad patiems nebereikės nešti didelių durpių substratų maišų ar trąšų pakuočių.

„Karantino metu dar labiau įsigalėjo tendencija patiems auginti daržoves ar kitus augalus. Taip pat vis daugiau dėmesio skiriama namų, sodybų aplinkai, todėl ir mūsų prekių poreikis nuolat didėja. Atrodytų, sodo ir daržo prekių sezonas yra gana trumpas, tačiau pastaruoju metu pastebime, kad tam tikros perkamos visus metus – žmonės savo augalais rūpinasi nuolat“, – teigia G. Brazaitis.

Elektroninėje „Agrochemos“ parduotuvėje vyks įvairios akcijos, bus galima rasti naudingos ir aktualios informacijos apie augalų mitybą ir kitomis jų mylėtojams įdomiomis temomis.

Viena didžiausių šalyje žemės ūkio bendrovių „Agrochema“ sodo ir daržo mylėtojams siūlo platų lietuviškų trąšų asortimentą – nuo vejos, dekoratyvinių sodinių, gėlynų iki daržovių, uogų, vaismedžių ir vaiskrūmių, taip pat kitų žemės priežiūrai reikalingų prekių. Prieš porą metų ji pristatė ekologiškų trąšų liniją. Bendrovė turi 9 parduotuves Lietuvoje ir 2 Latvijoje.


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Šiandien

  • Gegužės 17, antradienis.
  • Saulė teka 05:09, leidžiasi 21:22.
  • Mėnulis teka 23:46, leidžiasi 05:37.
  • Mėnulis Šaulyje, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis gegužės 16 d.
  • Gailė, Paskalis, Virkantas.
  • Pasaulinė informacinės visuomenės diena. Tarptautinė diena prieš homofobiją
  • KIRMINŲ DIENA. Vaisių diena. Sėkite, sodinkite šakniavaisius, tręškite daržoves, vaismedžius, vaiskrūmius. Dauginkite krūmus atlankomis. Vežkite kompostą, mėšlą. Naikinkite žemės paviršiuje gyvenančius kenkėjus. Negalima sodinti gūžinių salotų, ravėti.
  • Sužydo šermukšnis pirm alyvos – lauk darganotų ir šaltų orų.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Ar daigus jau perkėlėte į nešildomą šiltnamį?

Įvykių kalendorius

baneris