Startuoja elektroninė „Agrochemos“ parduotuvė

„Apipirk savo augalus neišeidamas iš namų!“ – taip į naująją elektroninę parduotuvę www.eagrochema.lt kviečia lietuviškų trąšų gamintoja ir platintoja „Agrochema“.

Nesvarbu, ar auginate vieną kambarinę gėlę, ar turite didelį daržą, o gal vaismedžių sodą – elektroninėje „Agrochemos“ parduotuvėje rasite lietuviškų trąšų, augalų apsaugos priemonių, žemės ir durpių substratų viskam.

 

 

 

 

 

„Mūsų tikslas – kad augalų mylėtojai turėtų vietą, kurioje lengvai ir greitai galėtų įsigyti pagrindinių derlių gausinančių ir augalų išvaizdą gerinančių prekių. Vartotojai mėgsta viską užsisakyti paprastai, gauti greitai, todėl nusprendėme atliepti jų poreikius ir savo prekes siūlome įsigyti ir internetu, ne tik fizinėse parduotuvėse“, – sako „Agrochemos“ komercijos direktorius Gerardas Brazaitis. Jis priduria, kad ateityje bendrovė savo elektroninę parduotuvę planuoja pildyti ir kitomis sodininkams ir daržininkams būtiniausiomis prekėmis, plėstis ir į užsienio rinkas.

Visos elektroninėje „Agrochemos“ parduotuvėje esančios prekės bus pristatomos tiesiai į pirkėjų namus ar kitą jiems patogią vietą, tad patiems nebereikės nešti didelių durpių substratų maišų ar trąšų pakuočių.

„Karantino metu dar labiau įsigalėjo tendencija patiems auginti daržoves ar kitus augalus. Taip pat vis daugiau dėmesio skiriama namų, sodybų aplinkai, todėl ir mūsų prekių poreikis nuolat didėja. Atrodytų, sodo ir daržo prekių sezonas yra gana trumpas, tačiau pastaruoju metu pastebime, kad tam tikros perkamos visus metus – žmonės savo augalais rūpinasi nuolat“, – teigia G. Brazaitis.

Elektroninėje „Agrochemos“ parduotuvėje vyks įvairios akcijos, bus galima rasti naudingos ir aktualios informacijos apie augalų mitybą ir kitomis jų mylėtojams įdomiomis temomis.

Viena didžiausių šalyje žemės ūkio bendrovių „Agrochema“ sodo ir daržo mylėtojams siūlo platų lietuviškų trąšų asortimentą – nuo vejos, dekoratyvinių sodinių, gėlynų iki daržovių, uogų, vaismedžių ir vaiskrūmių, taip pat kitų žemės priežiūrai reikalingų prekių. Prieš porą metų ji pristatė ekologiškų trąšų liniją. Bendrovė turi 9 parduotuves Lietuvoje ir 2 Latvijoje.


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Šiandien

  • Spalio 3, pirmadienis.
  • Saulė teka 07:25, leidžiasi 18:50.
  • Mėnulis teka 16:54, leidžiasi 23:05.
  • Mėnulis Ožiaragyje. Priešpilnis 03:14.
  • Alanas, Alanta, Evaldas, Kristina, Milgintas, Teresė, Valda
  • Tarptautinė veltinio diena. Pasaulinė architektūros diena. Pasaulinė natūralios aplinkos diena
  • Šaknų diena. Tinkama diena sodinti medžius ir krūmus, spygliuočius, sodinkite svogūnines gėles (tulpes, narcizus, dekoratyvinius česnakus), persodinkite, dalinkite bijūnus, kitas daugiametes gėles, rabarbarus, rūgštynes. Galima kasti jurginus, kardelius, kanas, acidanteras, frezijas. Netinkama diena konservuoti, genėti medžius, krūmus, kompostuoti.
  • Ruduo miglotas – grikiai bus pakulingi.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Ar džiaugiatės šių metų derliumi?

Įvykių kalendorius