• liepos 22 d., Pirmadienis

Stilingo atokvėpio kampeliai

Nors mūsų sodybos paprastai nedidukės, tačiau vietos poilsiui atrasime ir mažiausioje. Žalumoje skendinčiu, ramiu, stilingu poilsio kampeliu gali tapti prie namo esanti terasa, sodo aikštelė ar paprasčiausias fotelis po kriauše.

Sėkmės receptas

Vieta, kurioje ilsėsimės, turi būti kiek uždara, patogi ir patraukli, taip pat ji turi derėti prie bendro sodybos stiliaus, susilieti su kita žaliosios erdvės dalimi ir patikti visiems šeimos nariams. Tik tokiu atveju čia norėsis praleisti kiekvieną šiltesnę dieną, kiekvieną laisvą minutėlę. Prieš imdami svarstyti šios vietos stilistiką, susipažinkime su vyraujančiomis sodo dizaino srities mados tendencijomis. Atradę patikusią idėją, pabandykime ją įgyvendinti savo sode. Susikurkime šiuolaikinę, natūralumu dvelkiančią, romantišką, egzotišką ar subtilią rytietišką aplinką.

Kai neriboja finansinės galimybės, sode galima įsirengti idealiai troškimus ir fantazijas atitinkančią poilsio vietą. Profesionali pagalba pravers tuo atveju, jei sunku nuspręsti, ko tiksliai norisi. Specialistai, išklausę pageidavimus, padės suformuoti optimalius ne tik poilsio kampelių, bet ir visos žaliosios sodo erdvės sprendimus.

Nesvarbu, kokį stilių pasirinksite, sėkmės receptas visuomet slypi saiko, tinkamo visa ko įrengimo ir augalų pažinimo dermėje. Jei augalai bus sodinami atsižvelgiant į sodyboje vyraujančias sąlygas, užaugę jie savimi rūpinsis patys, o mums liks daugiau laiko poilsiui tarp jų žiedų.

 

Tekstas – Onos Daujotienės.

Visą straipsnį skaitykite žurnalo „Mano sodyba“ gegužės numeryje.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Liepos 22, pirmadienis.
  • Saulė teka 05:12, leidžiasi 21:37.
  • Mėnulis teka , leidžiasi 10:55.
  • Mėnulis Avine 13:01, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis liepos 17 d.
  • Dalius, Magdalena, Marija, Mantilė
  • Vaisių diena. Sėkite, sodinkite šakniavaisius (ropes, ridikus, ridikėlius), tręškite pomidorus, paprikas ir ankštines daržoves. Pjaukite, aeruokite veją. Kirskite krūmus. Rinkite vaistinius augalus, darykite gydomųjų žolelių pagalves. Pjaukite, skaldykite malkas. Valykite rūsio lentynas. Naikinkite pelėsius. Vėdinkite patalpas, patalus. Ypač palanki diena nuimti derlių, konservuoti, sandėliuoti.
  • Kai anksti vakare atsiranda rasa, reikia laukti gero oro.

Įvykių kalendorius

Populiariausi strapsniai

Apklausa

Ar patyrėte nuostolių dėl sausros?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus