• gegužės 29 d., Penktadienis

Stilingo atokvėpio kampeliai

Nors mūsų sodybos paprastai nedidukės, tačiau vietos poilsiui atrasime ir mažiausioje. Žalumoje skendinčiu, ramiu, stilingu poilsio kampeliu gali tapti prie namo esanti terasa, sodo aikštelė ar paprasčiausias fotelis po kriauše.

Sėkmės receptas

Vieta, kurioje ilsėsimės, turi būti kiek uždara, patogi ir patraukli, taip pat ji turi derėti prie bendro sodybos stiliaus, susilieti su kita žaliosios erdvės dalimi ir patikti visiems šeimos nariams. Tik tokiu atveju čia norėsis praleisti kiekvieną šiltesnę dieną, kiekvieną laisvą minutėlę. Prieš imdami svarstyti šios vietos stilistiką, susipažinkime su vyraujančiomis sodo dizaino srities mados tendencijomis. Atradę patikusią idėją, pabandykime ją įgyvendinti savo sode. Susikurkime šiuolaikinę, natūralumu dvelkiančią, romantišką, egzotišką ar subtilią rytietišką aplinką.

Kai neriboja finansinės galimybės, sode galima įsirengti idealiai troškimus ir fantazijas atitinkančią poilsio vietą. Profesionali pagalba pravers tuo atveju, jei sunku nuspręsti, ko tiksliai norisi. Specialistai, išklausę pageidavimus, padės suformuoti optimalius ne tik poilsio kampelių, bet ir visos žaliosios sodo erdvės sprendimus.

Nesvarbu, kokį stilių pasirinksite, sėkmės receptas visuomet slypi saiko, tinkamo visa ko įrengimo ir augalų pažinimo dermėje. Jei augalai bus sodinami atsižvelgiant į sodyboje vyraujančias sąlygas, užaugę jie savimi rūpinsis patys, o mums liks daugiau laiko poilsiui tarp jų žiedų.

 

Tekstas – Onos Daujotienės.

Visą straipsnį skaitykite žurnalo „Mano sodyba“ gegužės numeryje.


Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie
Biolan

Sekite mus

Šiandien

  • Gegužės 29, penktadienis.
  • Saulė teka 04:52, leidžiasi 21:41.
  • Mėnulis teka 11:20, leidžiasi 02:25.
  • Mėnulis Mergelėje 14:40, pilnėjantis, I ketvirtis. Jaunatis gegužės 22 d.
  • Algedas, Erdvilė, Mažrimas, Magdalena, Magdė
  • Tarptautinė Jungtinių Tautų taikos saugotojų diena. Vyrų diena.
  • Šaknų diena. Sėkite, sodinkite daržoves, medžius, krūmus, gyvatvores, sodinukus, ūglius, veją, dauginkite krūmus atlankomis. Persodinkite kambarines ir balkonines gėles. Skiepykite. Netinkama diena sėti ir sodinti salotas, genėti gyvatvores, tręšti.
baseinai fontanai

Populiariausi straipsniai

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Apie kokių augalų auginimą informacijos pasigendate / norėtumėte sužinoti daugiau?

Įvykių kalendorius