• rugsėjo 21 d., Šeštadienis

Stilingo atokvėpio kampeliai

Nors mūsų sodybos paprastai nedidukės, tačiau vietos poilsiui atrasime ir mažiausioje. Žalumoje skendinčiu, ramiu, stilingu poilsio kampeliu gali tapti prie namo esanti terasa, sodo aikštelė ar paprasčiausias fotelis po kriauše.

Sėkmės receptas

Vieta, kurioje ilsėsimės, turi būti kiek uždara, patogi ir patraukli, taip pat ji turi derėti prie bendro sodybos stiliaus, susilieti su kita žaliosios erdvės dalimi ir patikti visiems šeimos nariams. Tik tokiu atveju čia norėsis praleisti kiekvieną šiltesnę dieną, kiekvieną laisvą minutėlę. Prieš imdami svarstyti šios vietos stilistiką, susipažinkime su vyraujančiomis sodo dizaino srities mados tendencijomis. Atradę patikusią idėją, pabandykime ją įgyvendinti savo sode. Susikurkime šiuolaikinę, natūralumu dvelkiančią, romantišką, egzotišką ar subtilią rytietišką aplinką.

Kai neriboja finansinės galimybės, sode galima įsirengti idealiai troškimus ir fantazijas atitinkančią poilsio vietą. Profesionali pagalba pravers tuo atveju, jei sunku nuspręsti, ko tiksliai norisi. Specialistai, išklausę pageidavimus, padės suformuoti optimalius ne tik poilsio kampelių, bet ir visos žaliosios sodo erdvės sprendimus.

Nesvarbu, kokį stilių pasirinksite, sėkmės receptas visuomet slypi saiko, tinkamo visa ko įrengimo ir augalų pažinimo dermėje. Jei augalai bus sodinami atsižvelgiant į sodyboje vyraujančias sąlygas, užaugę jie savimi rūpinsis patys, o mums liks daugiau laiko poilsiui tarp jų žiedų.

 

Tekstas – Onos Daujotienės.

Visą straipsnį skaitykite žurnalo „Mano sodyba“ gegužės numeryje.


Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Rugsėjo 21, šeštadienis.
  • Saulė teka 07:02, leidžiasi 19:20.
  • Mėnulis teka 22:41, leidžiasi 14:49.
  • Mėnulis Dvyniuose, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis rugsėjo 14 d.
  • Matas, Mantvilas, Nijolė, Viskintė
  • Šv. Matas, Alutinis. Bobų vasara. Tarptautinė taikos diena. Tarptautinė Alzheimerio ligos diena. Miškininko diena.
  • Žiedų diena. Genėkite krūmus. Naikinkite žemės paviršiuje gyvenančius kenkėjus. Džiovinkite vaistažoles, darykite gydomąsias pagalves. Imkite ir džiovinkite derlių. Valykite rūsius, langus, naikinkite pelėsius, vėdinkite ir tvarkykite patalpas, spintas, tvartus, klokite grindų plyteles. Nereikėtų laistyti, ruošti malkų.
  • Kai rudens dieną vorsiūliai visur laukus apdraiko – lauk rytoj giedros.

Įvykių kalendorius

Populiariausi straipsniai

Apklausa

Ar patyrėte nuostolių dėl sausros?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus