• gruodžio 7 d., Šeštadienis

Terasų stiklinimo būdai

Terasoms, pavėsinėms ir lodžijoms įstiklinti dažniau naudojami šalti aliuminio profiliai, kainuojantys pigiau. Šios sistemos gali būti įvairiai techniškai pritaikomos. Visi svarbūs, konstruktyvūs ir patys palankiausi sprendimai priimami tariantis su klientu. Derinant stumdomas, varstomas ir nevarstomas dalis, galima suprojektuoti ir pagaminti bet tokios konfigūracijos profilius.
Natūralus namo tęsinys
 

Terasa, veranda yra natūralus namo ir jo interjero tęsinys, todėl įstiklinus šiuos architektūros elementus padidėja bendras gyvenamųjų patalpų plotas ir funkcionalumas. Konkrečiam atvejui pritaikius tinkamą stiklinimo būdą, padidėja ir naudingasis patalpos plotas, pagerėja šilumos ir garso izoliacija. Be to, komfortas gerina mūsų emocinę būseną per atostogas ar ilsintis.
Tačiau, kad sumanymas įstiklinti terasą pateisintų lūkesčius ir įdėtas lėšas, būtina rinktis patikimą įmonę, turinčią šių darbų patirties ir reikiamą kvalifikaciją jiems atlikti. Pastaruoju metu mūsų šalyje dėl klimato kaitos siaučia škvaliniai vėjai, todėl terasos įstiklinimas yra ypač atsakingas darbas.

Ką siūlo rinka?    
 
Šiuo metu rinkoje galima rasti kelių tipų stiklinimo sistemas, kurios skiriasi išoriniu vaizdu ir konstrukcija. Mūsų gamintojai siūlo suomių firmos „Cover“ berėmes grūdinto stiklo stumdomas (atveriamas) sistemas. Jos labai populiarios, nes yra gražios, paprasto dizaino, patogios naudoti, saugios, gerai atremia vėjo gūsius ir neužstoja aplinkos vaizdo.

Minėtos konstrukcijos susideda iš 6, 8 arba 10 mm storio grūdinto stiklo lakštų, kurie įstatyti į aliuminio profilius sistemos viršuje ir apačioje. Stiklai juda išilgai ant ratukų ir, pasisukdami 90 laipsnių kampu, susistumia angos šonuose. Anga gali būti uždaryta, praverta ir visai atvira. Jei terasa didelė, galima įtaisyti duris, kad būtų patogu įeiti nestumdant visos sistemos. Sistema saugi, nes rakinama, lengvai prižiūrima. Būnant viduje ar iš toli, terasa atrodo neįstiklinta, todėl vizualiai namo fasadas nepasikeičia.

Kitas stiklinimo būdas – rėminės aliuminio profilių sistemos su stumdomomis arba varstomomis durimis naudojimas. Ši sistema leidžia įgyvendinti daugybę puikių sumanymų. Be to, aliuminio profiliai ilgaamžiai. Tokias sistemas išardžius, perdažytus profilius galima naudoti langų, durų, vitrinų gamybai. Užsakovas nepraranda investicijų, o tikslingai jas pritaiko – gauna naują gaminį už minimalią kainą.

Stiklinimas, naudojant rėmines aliuminio profilių konstrukcijas, dvejopas: šiltas ir šaltas. Gaminiai iš aliuminio profilių su termozoliacinėmis medžiagomis (šilti) ir stiklo paketais tinka, kai terasą norima paversti šilta gyvenamąja patalpa. Šiuo metu gamintojai jau siūlo stumdomus šiltus aliuminio profilių langus. Jie patogūs eksploatuoti, nes neužima vidinės terasų erdvės ir ypač tinka kai kurioms mažoms patalpoms.

Terasoms, pavėsinėms ir lodžijoms įstiklinti dažniau naudojami šalti aliuminio profiliai, kainuojantys pigiau. Šios sistemos gali būti įvairiai techniškai pritaikomos. Visi svarbūs, konstruktyvūs ir patys palankiausi sprendimai priimami tariantis su klientu. Derinant stumdomas, varstomas ir nevarstomas dalis, galima suprojektuoti ir pagaminti bet tokios konfigūracijos profilius.

Į šaltas rėmines aliuminio konstrukcijas dažnai dedamas 4 ar 5 mm storio grūdintas arba negrūdintas stiklas. Jo visiškai pakanka garso ir šilumos izoliacijai padidinti. Tačiau,  pasikliaujant vaizduote, ir paprastą stiklą galima spalvinti, dekoruoti, apklijuoti ornamentine plėvele ir juo pagražinti terasą, pavėsinę ar verandą. Be to, aliuminio profiliai gali būti nudažyti pagal esamą langų ar durų spalvą arba priderinti prie namo sienų.

 

Darbų eiga

· Preliminarių gaminio matmenų nustatymas atvykus į darbo vietą ir techninių sąlygų studijavimas.
· Projekto pagal pasirinktą verandos arba terasos stiklinimo būdą parengimas.
· Sistemos gamybos ir montavimo darbų išlaidų sąmatos parengimas, kainos nustatymas.
· Gamybai reikalingų medžiagų komplektavimas ir sistemos gamyba.
· Darbų priežiūra.
· Objekto priėmimas ir darbų priėmimo akto pasirašymas.

Lietuvių dar neatrasta naujovė
 
 
Naujausias terasų įstiklinimo būdas, plačiai paplitęs Europoje, tačiau dar neatrastas mūsų krašte, yra stumdomosios ir sulankstomosios (armonikos tipo) konstrukcijos. Europiečiai pirmenybę teikia dizainui ir aukštai kokybei. Sulankstomųjų sistemų galima pamatyti Belgijos, Vokietijos ir Prancūzijos pajūrio zonos vasarnamiuose ir vilose. Šių šalių gyventojai ypač vertina komfortą, derantį su praktiškumu. Jie bet kada gali grožėtis puikiais pajūrio vaizdais, džiaugtis šiluma rudenį ir žiemą. Sulankstomosios sistemos – geras sprendimas, jei siekiama padidinti kambario ar terasos erdvę.
Stumdomosios ir sulankstomosios sistemos taip pat gaminamos iš šiltų ar šaltų aliuminio profilių, stiklo paketų arba stiklo. Jos patogios, nes galima atverti bet kokio dydžio angą arba viską sustumti (sulankstyti). Pasirinkę norimą spalvą, turėsime iš tiesų efektingą gaminį. Be to, šios sistemos saugios – rakinamos ir iš lauko, ir iš vidaus.

 

Terasa gali būti ir namo tęsinys, tačiau kartais ją tenka įrengti naujai. Karkasas ir stogas gali būti medinis, metalinis arba aliuminio profilių, o apie fasadą ir stiklinimą jau kalbėjome.
Dabartinis gyvenimo tempas labai intensyvus. Dažnai mums trūksta atostogų, per maža laiko praleidžiame lauke. Turėdami sodybą, namą, vasarnamį su įstiklinta terasa, balkonu ar lodžija galėsime mėgautis gamta ištisus metus.
 

UAB „Intornas
Laisvės pr. 88, Vilnius
Kovo 11-osios g. 67, Kaunas
Tel./faks.: (8 5) 246 4329, (8 37) 710 539
Mob. tel.: 8 676 36 250, 8 677 85 177
Atestato Nr. 5370 
 
Bendrovė „Intornas“, turinti 14 metų aliuminio profilių konstrukcijų gamybos patirtį, yra įsisavinusi visų moderniausių ir populiariausių terasų, lodžijų balkonų stiklinimo būdus.
Mes gaminame ir montuojame:
· rėmines , berėmes ir sulankstomąsias lodžijų , terasų, balkonų stiklinimo sistemas,
· stumdomus ir varstomus langus,
· duris,
· vidaus pertvaras,
· žiemos sodus iš aliuminio profilių.

Mūsų kvalifikuoti specialistai suteiks nemokamas konsultacijas lodžijų, terasų, balkonų stiklinimo klausimais, parinks tinkamiausią stiklinimo variantą ir parengs projektą.
Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

PROJEKTAVIMAS GAMYBA MONTAVIMAS
MŪSŲ PATIRTIS IR GARANTIJA – JŪSŲ NORŲ IŠSIPILDYMUI!

 

Daugiau ingormacijos rasite internete: http://www.balkonai.lt/.

Rita Gaigalienė
UAB „Intornas“ komercijos direktorė
 
Užsakymo Nr. R-2-884
 
 
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
udemy free download
download lenevo firmware
Free Download WordPress Themes

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Šiandien

  • Gruodžio 7, šeštadienis.
  • Saulė teka 08:27, leidžiasi 15:54.
  • Mėnulis teka 08:07, leidžiasi 16:23.
  • Mėnulis Šaulyje. Jaunatis 09.20
  • Ambraziejus, Ašmantas, Ašmantė, Daugardas, Leonarda, Leonardas, Melanijus, Tautė.
  • Šv. Ambraziejus. Tarptautinė civilinės aviacijos diena
  • Vaisių diena. Genėkite, kirskite krūmus ir vaismedžius, skaldykite malkas. Šildomuose šiltnamiuose augančius vaisinius augalus tręškite.
  • Jei sausas gruodis, tai ir pavasaris bus sausas.

Įvykių kalendorius

Populiariausi straipsniai

Apklausa

Ar jau papuošėte kalėdinę eglutę ?

Rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Sekite mus