• spalio 22 d., Penktadienis

Vaikų žaidimų namelis. Mamos projektas savo vaikams

Indrės Rinkevičienės šeima gyvena pačiame Prienų miesto centre, tačiau, pasak pašnekovės, žalumos ir gamtos jiems netrūksta. Vis dėlto dviem smalsioms Rinkevičių šeimos atžaloms kai ko sodybos kieme trūko… Ką liko daryti kūrybingai mamai? Ogi pasiraitoti rankoves ir išpildyti seną vaikų svajonę – pastatyti jiems žaidimų namelį. Dalinamės pašnekovės pasakojimu ir tikimės, kad šis pavyzdys paskatins ir jus sukurti kažką panašaus savo vaikučiams.

 

 

 

„Esu dviejų mažų vaikų mama. Šis žaidimų namelis skirtas jiems, mano smalsiems ir kūrybingiems vaikučiams. Pati projekto idėja gimė pavasarį, ieškant kūrybinių minčių „Pinterest“. Dukrytė vis svajodavo apie pasakų namelį, kuriame galėtų žaisti, gaminti vaikiškoje virtuvėlėje, piešti, o vakarais skaityti pasakas lempučių šviesoje ir klausytis paslaptingų, magiškų gamtos garsų. Kadangi aš pati esu labai kūrybinga, meniškos sielos žmogus, tokie darbai man prie širdies. Man pačiai labai patinka Boho ir Coastal stiliai. Tad jie vyrauja tiek namuose, tiek ir vaikų žaidimų namelyje. Užsiimdama remonto ir įvairiais statybos darbais, projektais – laiko neskaičiuoju. Svarbu tikslas ir rezultatas. Bendrai galiu pasakyti, kad tai jau penktasis mano projektas. Ir tikrai ne paskutinis. Jau ėmiausi dar vieno mūsų namo antro aukšto projekto…

Kas dėl vaikų žaidimų namelio: šį projektą įgyvendinau aš pati, mano vaikai, nors ir maži, taip pat prisidėjo. Vaikai labai patenkinti šiuo nameliu, jie dalyvavo visame projekte nuo pirmos jo dienos. Ypač sūnui patiko statymo darbai, stengėsi atkartoti viską su savo žaisliniais įrankiais. Su dukryte kabinome užuolaidas, tiesėme kilimą.

Kad įrengčiau namelį, man prireikė 16 dienų…

 

 

Tekstas – Česlavos Deinarovič. Nuotraukos – Indrės Rinkevičienės.


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Šiandien

  • Spalio 21, ketvirtadienis.
  • Saulė teka 08:00, leidžiasi 18:07.
  • Mėnulis teka 18:35, leidžiasi 08:35.
  • Mėnulis Jautyje, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis spalio 20 d.
  • Raitvilas, Uršulė, Vilma, Gilanda, Hiliaras, Hilarija
  • Fotonikos diena. Pasaulinė orumo diena. Pasaulinė obuolio diena
  • Šaknų diena. Sodinkite česnakus. Imkite derlių. Galima genėti vaismedžius, vaiskrūmius. Ruoškite kompostą, žemės mišinius. Kovokite su žemėje besiveisiančiais kenkėjais. Grėbkite lapus. Kaskite vaistinių augalų šaknis (vėlyvą vakarą ar anksti ryte). Galima raugti kopūstus.
  • Darganotas ruduo žada gerą derlių.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

SS

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kokios gėlės Jūsų favoritės rudenį?

Įvykių kalendorius