• liepos 9 d., Ketvirtadienis

VIKING TRAKTORIAI – patikimos kokybės ir pažangios technikos derinys

 

Renkantis vejos pjovimo traktorių, pirmiausia reikėtų žinoti, kokį plotą pjausite ir kokios yra teritorijos ypatybės.

Didesnėms vejoms siūlomi serijų VIKING T5 ir VIKING T6 traktoriai. Jeigu Jūsų teritorijoje yra daug medžių ir krūmų, sunkiai pasiekiamų vietų tarp lysvių, patartume rinktis serijos VIKING T5 modelį, nes jo pjovimo plotis mažesnis. Labai dideli plotai, kuriuose galima dirbti dideliu greičiu ir pasiekti maksimalų našumą, taip pat vietos, kur norite užauginti gražias vejas, yra tiesiog skirti serijos VIKING T6 traktoriams.

Kompanija VIKING užsibrėžė tikslą sukurti vejos pjovimo traktorių, kuris būtų patikimos kokybės ir pažangios technikos derinys. Lyginant modelius VIKING T5 ir VIKING T6 nesunku suprasti, kad pasiekti šį tikslą puikiai pavyko, nes jie įtinka net patiems išrankiausiems pirkėjams.

 

Patogumas ir našumas: serijos VIKING T5 vejos pjovimo traktoriai
 
Ypač patogus serijos VIKING T5 traktorius, kurio pjovimo plotis 95 cm ir kuris turi 250 l talpos žolės surinkimo dėžę. Jis idealiai tinka iki 6 000 m2 dydžio vejoms pjauti.
Serijos T5 traktoriai ne tik patogūs ir našūs, bet ir turi aukščiausios klasės įrenginiams būdingų savybių. Pagal žmogaus ūgį galima nustatyti sėdynės su spyruoklėmis aukštį. Variklis paleidžiamas pasukus raktelį. Kairėje, šalia vairo, įtaisyta priekinės ir atbulinės eigos pavarų perjungimo svirtis lengvai pasiekiama. Naudojant rankeną, net nepakylant nuo sėdynės, itin paprasta ištuštinti žolės surinkimo dėžę. Lengva nustatyti ir pjovimo aukštį.
 

 
 
Preciziškas tikslumas ir patogumas: serijos VIKING T6 vejos pjovimo traktoriai
 
Serijos VIKING T6 vejos pjovimo traktoriai pasižymi dar negirdėtu patogumu ir nepaprastu tikslumu: trys peiliai (du žolei, vienas tarpui tarp nupjautų juostų ir vejai pagražinti) nupjauna 110 ir 125 cm pločio juostas, o surinkimo ir nukreipimo sistema įtraukia žolę nuo kraštų. Taigi vejai suteikiama tobula išvaizda.
Pjovimo įranga išmontuojama be įrankių. Žolės surinkimo dėžė nepaprastai talpi (350 l), ją galima ištuštinti nepakylant nuo sėdynės. Dėl ranka valdomos priekinės ir atbulinės pavarų perjungimo svirties, ergonomiškos vairuotojo vietos, ypač mažo traktorių sukimosi rato, lengvo vairavimo, žolės pjovimas taps visiškai nauju išgyvenimu.
Šie traktoriai – tai pažangios technikos kūrinys, kuriuose įmontuotas LCD ekranas pateiks atsakymus į visus rūpimus klausimus apie akumuliatoriaus įtampą, žolės surinkimo dėžės ištuštinimo laiką, pjovimo įrangos prijungimą, greičio valdiklio darbą, darbo valandas ir pan. Serijos VIKING T6 traktoriuose įmontuota kontūro sekimo sistema, kuri padeda sukurti tipišką angliškos vejos raštą.

 

 

 

  

 

 

Traktoriai VIKING T5 ir VIKING T6 išskirtiniai dėl priedų 

Abiem modeliams tinkami priedai: priekaba, volas, stogas nuo saulės, sniego valytuvas ir kt. Juos naudojant, Jūsų traktoriukas taps nepakeičiamu pagalbininku, kai reikės  ką nors parsivežti ar gilią žiemą nuvalyti takus ir keliukus.

Vasarą pjaunant žolę galima primontuoti stogą ir taip apsisaugoti nuo pavojingų saulės spindulių.

Kiekvienas modelis turi ir atskirų, tik serijai T5 ar T6, o kartais ir tik jam vienam būdingų priedų.
Pagal pasirinktą traktorių galite įsigyti mulčiavimo įrenginį, greičio valdiklį, kontūro stebėjimo sistemą ir kt.
Traktorių priedus galima pasirinkti pagal savo poreikius, itin įvairiai juos pritaikyti ir naudoti.

 

 

 Daugiau informacijos apie VIKING traktorius rasite interneto adresu: http://www.ginalas.lt.
 
Užsakymo Nr. R-2-875
 

guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Makita

Šiandien

  • Liepos 9, ketvirtadienis.
  • Saulė teka 04:55, leidžiasi 21:53.
  • Mėnulis teka 00:02, leidžiasi 09:27.
  • Mėnulis Žuvyse, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis liepos 5 d.
  • Algirdas, Algirdė, Veronika, Leonardas
  • Lapų diena. Palanku laistyti, purkšti augalus, genėti gyvatvores, sėti žoles (jei norite, kad augtų lėtai), šakniavaisines daržoves, ravėti. Tręškite vejų augalus, kad jie žaliuotų ir būtų vešlūs. Netinkama diena krauti šieną, imti derlių, sandėliuoti, konservuoti.
  • Liepos saulė dar nė vieno valstiečio nuo žemės nenuvarė, lietus gi dažnai iš jų duoną atėmė ir su maišu į svetimus kraštus elgetauti išvarė, – sako suomiai.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Iš kokio medžio medienos pagaminti plautai Jūsų pirtyje?

Įvykių kalendorius