• sausio 23 d., Ketvirtadienis
Didelis baneris puslapio viršuje

Visos dirvos išpurentos. Naujieji VIKING motoriniai kultivatoriai

Pavasaris… Nuo ko pradėti darbus sode? Pirmiausia reikia sėjai paruošti dirvą. Puikus pagalbininkas – kultivatorius. Jo paskirtis yra išpurenti dirvą, susmulkinti grumstus ir išlyginti paviršių. Supurentas sluoksnis laidus vandeniui. Kultivatoriumi lengvai pašalinsite ir piktžoles. Be to, kultivuojant į dirvą patenka organinių medžiagų.
 
Dirbti motoriniu kultivatoriumi malonu
 
Visur, kur reikia kultivuoti dirvą, geriausia naudoti firmos VIKING motorinius kultivatorius. Šiais padargais galima puikiai atlikti darbus bet kokioje vietovėje. Juose įmontuoti galingi varikliai. VIKING motoriniai kultivatoriai pritaikyti naudoti tarp arti augančių kultūrų, ir mažesniuose, ir didesniuose plotuose.
Su naujaisiais VIKING motoriniais kultivatoriais įdirbti dirvą yra gerokai lengviau ir geriau. Šie galingi įrenginiai tausoja jėgas, labai našūs ir paprastai valdomi. Tai lemia stabili konstrukcija, tvirtos konstrukcinės dalys ir tiksliai suderinti įrankiai. Dauguma detalių patobulintos ir kruopščiai išbandytos įvairiais testais.
 

 

 

Reguliuojamo aukščio valdymo rankeną patogu ir paprasta užfiksuoti viena ranka, pritaikyti prie bet kokio ūgio darbininko ir dirvos.

 

Dėl didelės variklio galios ir ypatingos peilių formos darbinė galia didesnė.

 
Naujasis motorinis kultivatorius VIKING HB 585 įveikia ir didesnius plotus
 
Šis gamintojo siūlomas novatoriškas ir techniškai sudėtingas kultivatorius atitinka visus sodininkų mėgėjų keliamus reikalavimus. Galingas variklis ir ergonominės savybės labai palengvina darbą.Taigi net neverta svarstyti, kas geriau – kastuvas, kuriuo mojuojant išliejama daug energijos, ar kultivatorius.
Darbinis plotis yra 85 cm, todėl nemaži laukai įdirbami gana greitai. Darbo spartą lemia ir labai galingas „Kohler Courage“ variklis su viršutiniais vožtuvais. Jei teritorija siaurėja, darbinį plotį galima sumažinti iki 60 cm.
Kultivatorius VIKING HB 585 patogus, našus ir ilgaamžis. Reguliuojamo aukščio (trijų  pakopų) valdymo rankena ergonomiška. Ją galima atlenkti į šonus. Tai naudinga, kai sodininkas nenori vaikščioti šviežiai išpurentu dirvožemiu. Net ir pasukus rankeną į vieną ar į kitą pusę kultivatorius važiuoja tiesiai. Specialūs peiliukai skverbiasi gilyn dirvą pjaustydami, o ne kapodami, dėl to kultivatorius veikia sklandžiai ir mažiau vibruoja. Antivibraciniai elementai, įtaisyti tarp vairo ir pavarų dėžės, efektyviai mažina vibraciją, todėl vartotojas ilgiau nenuvargsta.
 
HB 585 konstrukcija 

Priekinės ir atbulinės eigų valdymo svirtis

Į aukštį ir šonus reguliuojama lanko formos rankena, kurią galima atlenkti

Galingas, tolygiai veikiantis OHV variklis (su viršutiniais vožtuvais)

Ilgaamžis standus dengiamasis skydas su apsauginėmis juostelėmis

Specialios formos stiprūs paprastai išmontuojami diskai augalams apsaugoti

Stabili važiuoklė užpakalinėje kultivatoriaus dalyje (patogu transportuoti)

Patogiai reguliuojamas gylio ribotuvas

Specialios formos frezos peiliai

Kaina 2590 Lt

 
Dėl gerai paskirstyto svorio kultivatorių saugu vairuoti, manevruojant taupoma energija. Papildoma atbulinės eigos pavara taip pat padidina komfortą. Pagal reikalavimus kultivatoriuje įmontuoti benzino ir oro filtrai. Galingas „Kohler Courage“ variklis garantuoja ilgalaikį efektyvumą. Jį užvesti paprasta.
VIKING kultivatoriai gaminami iš itin patvarių medžiagų, todėl tarnauja ilgai. Tvirtas pavarų dėžės korpusas padarytas iš aliuminio, sraigto ašis iš grūdinto plieno, o sraigto mechanizmas iš bronzos lydinio.
Kad kultivatorių būtų lengva valdyti, rankenos padengtos neslidžia guma. Visa tai užtikrina saugų darbą.
Specialūs priedai ir universalumas
 
Naudojant įvairius priedus (pavyzdžiui, kauptuką, papildomus svarmenis), kultivatoriumi galima atlikti daugiau darbų ir jo naudingumo koeficientas gerokai didesnis.
Prie modelio HB 585 galima prikabinti dviejų skirtingų svorių svarmenis: 6 arba 9 kg. Papildomi svarmenys padeda kultivatorių pagal poreikius (dirvos struktūrą) pritaikyti prie dirvos ir reguliuoti jos įdirbimo gylį.
Pakeitus frezas specialiais ratais ir gale pritaisius kauptuką, kultivatoriumi galima daryti vagutes (lysves). Juo taip pat tinka kaupti bulves ir kitas daržoves.
 
 
 
Užsakymo Nr. R-2-878
 
 

Komentarai

Prašome Prisijungti.
avatar
  Sekti  
Pranešti apie

Sekite mus

Šiandien

  • Sausio 23, ketvirtadienis.
  • Saulė teka 08:24, leidžiasi 16:38.
  • Mėnulis teka 07:39, leidžiasi 14:55.
  • Mėnulis Ožiaragyje, dylantis, IV ketvirtis. Delčia sausio 17 d.
  • Algimantas, Gunda, Raimundas, Ramojus.
  • Šaknų diena. Tręškite daigus, pasėtus namuose. Ruoškite žemės mišinius daigams. Tvarkykite namus, rūsius, naikinkite patalpų kenkėjus. Nerekomenduojama laistyti, pikuoti daigelių.
  • Jei sausis miglotas, tai žiemos pabaiga snieguota.
E-sėklos

Populiariausi straipsniai

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kokius darbus atliekate sausio mėnesį?

Įvykių kalendorius

SS 2