Kep­ti obuo­liai – paprastas desertas šventėms

Kep­ti rūgš­tūs obuo­liai – pa­tys minkš­čiau­si. Jų sko­nis ma­lo­nus ir gai­vus. Kep­ti ge­riau­sia vė­ly­vų­jų veis­lių vai­sius su plo­na ode­le. Kep­tus rau­donsk­ruos­čius obuo­lius ga­li­te pa­tiek­ti su le­dais, va­ni­lės pa­da­žu ar plak­ta grie­ti­nė­le.

Or­kai­tė­je kep­ti vai­siai yra tik­ras de­ser­tas. Į obuo­lius, iš­ėmę sėk­la­liz­džius, įber­ki­te su tru­pučiu ci­na­mo­no ir ra­zi­no­mis su­mai­šy­to cuk­raus. Me­dus taip pat su­teiks ma­lo­nų sko­nį. Su­dė­ki­te į šal­tą or­kai­tę. Kep­ki­te 30–40 minučių 175 °C tem­pe­ra­tū­ro­je.

Jei obuo­lius ke­psite ži­di­ny­je, su­smei­ki­te juos ant ieš­mo ar­ba su­dė­ki­te ant gro­te­lių. Var­ty­ki­te nuo­lat. Po ke­lių mi­nučių pa­ste­bė­si­te, kad ode­lės spal­va pa­si­kei­tė, obuo­liai su­minkš­tė­jo. Jei­gu įski­lo, ke­lio­se vie­to­se įpjau­ki­te.

Obuo­lius ga­li­te kep­ti ir kros­ny­je. Juos iš­ri­kiuo­ki­te ant karščiau­sio­je vie­to­je pa­dė­tos aliu­mi­nio fo­li­jos.

 


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Makita

Šiandien

  • Liepos 7, antradienis.
  • Saulė teka 04:52, leidžiasi 21:55.
  • Mėnulis teka 23:41, leidžiasi 06:56.
  • Mėnulis Vandenyje, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis liepos 5 d.
  • Vilgailė, Asta, Sangaila, Estera
  • Žiedų diena. Genėkite, tręškite žydinčius krūmus, gėles. Sandėliuokite daržoves, konservuokite. Imkite derlių, kurį reikės džiovinti, taip pat vaistinius augalus. Valykite rūsius. Naikinkite namuose gyvenančius kenkėjus. Nerekomenduojama laistyti, sėti, sodinti.
  • Jei spiečius aukštame medyje susimetė – geras, derlingas ruduo bus.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Iš kokio medžio medienos pagaminti plautai Jūsų pirtyje?

Įvykių kalendorius