• birželio 25 d., Antradienis

Lengvas, tikslus, vandenį ir laiką taupantis drėkinimas

Šiltasis sezonas dovanoja žiedų ir žalumos gausą. Tačiau jei turite nemažus gėlynus, bent kelias lysves, vazoninių augalų oazę terasoje, žydinčių lovelių balkone, tai laistydami sugaištate daug brangaus laiko. O jei dar vandenį reikia nešioti laistytuvais… Nusimeskite šią naštą nuo pečių ir išbandykite GARDENA lašelinio laistymo sistemą „Micro Drip“.

Išmanūs GARDENA laistymo įrenginiai duoda augalams vandens tik tiek, kiek jo reikia – nei per daug, nei per mažai. Toks laistymas ne tik taupo vandenį, bet ir prisideda prie optimalaus augalų augimo.

 

 

 

Kokiais privalumais pasižymi lašelinio laistymo sistema?

 

 • Universalumas. Lašelinio laistymo sistemos privalumais galėsite mėgautis augindami balkono augalus, puoselėdami terasos žaliąją zoną ir lauko gėlynus. Ji idealiai tiks ir gyvatvorėms, vazoniniams augalams, ir daržovių ar uogų lysvėms bei kt. laistyti.
 • Inovatyvumas. Modernios lašelinio laistymo sistemos teikia naudotojams maksimalų komfortą.
 • Patogus valdymas. Šią laistymo sistemą galėsite valdyti GARDENA kompiuteriu, tad kol ji laistys, jūs nuveiksite kitus darbus ar tiesiog kokybiškai pailsėsite ir pasigrožėsite savo augalais.
 • Paprasta įrengti. Laistymo sistemai sumontuoti nereikia nei specialių žinių, nei įrankių – darbus lengvai atliksite patys, o prireikus ją pertvarkysite pagal pakitusius poreikius (pavyzdžiui, persodinę augalus). Drąsiai permontuokite sistemą – net po pakartotinio naudojimo visi komponentai išlieka nepažeisti.
 • Ir mažam, ir dideliam augalų skaičiui. Nepriklausomai nuo to, ar laistymas reikalingas vienam augalui, ar augalų grupei, o galbūt nemažai lysvei, lašelinio laistymo sistema „Micro Drip“ drėkins efektyviai. Negana to, galėsite laistymo dažnumą ir vandens kiekį parinkti pagal kiekvieno augalo poreikius.
 • Patvarumas. Greičiausiai visi esate girdėję apie vokišką kokybę, tiesa? Tad galime didžiuotis, kad Vokietijoje pagamintų GARDENA gaminių privalumais džiaugsimės daug metų.
 • Reguliarus laistymas. Vanduo – vienas iš pagrindinių sėkmingo ir rezultatyvaus augalų augimo garantų, tad naudojant šią laistymo sistemą jie bus sveiki ir stiprūs.
 • Taupumas. Efektyvus ir preciziškas laistymas padės taupyti vandenį, o šis bus nukreiptas tiksliai ir tolygiai ten, kur jo reikia labiausiai – prie augalų šaknų.

 

 

 

Kaip išsirinkti?

 

Užkietėję sodininkai puikiai žino, ko nori, ir jiems išsirinkti priemones auginimui, laistymui ar kitiems darbams atlikti nesudėtinga. Tačiau mažiau patyrusiems, mėgėjams ar naujokams augintojams „pasiklysti“ dėl sodo gaminių gausos nesunku. Tad patogiausia pradėti nuo jau paruoštų rinkinių.

 

Įsigykite lašelinio drėkinimo rinkinį balkonams. Jis yra labai patogus, ekonomiškas ir funkcionalus. Rinkinio visiškai užteks vandeniu aprūpinti iki 15 vazonuose ir loveliuose augančių augalų. Didelis privalumas – sistema vandenį gali tiekti augalams, esantiems skirtingame aukštyje. Tad nesibaiminkite, jei ant grindų stovintys vazonai yra skirtingo aukščio, o loveliai kabo dar aukščiau – lašelinio laistymo sistemai „Micro Drip“ tai nėra kliūtis. Ją labai lengva sumontuoti, todėl šiam darbui nereikės skirti daug laiko. Beje, dėl unikalios technologijos „Easy & Flexible“, esant reikalui, lašelinio laistymo sistemą lengva permontuoti arba papildyti naujais komponentais. Maksimaliam komfortui pasiekti verta įsigyti GARDENA vandens valdymo sistemą.

 

Auginate daugiau augalų? Tuomet Jūsų poreikius turėtų atitikti terasos komplektas Micro-Drip“, galintis vandeniu aprūpinti iki 30 vazoninių augalų. Jame rasite viską, ko reikia greitai ir lengvai sumontuoti laistymo sistemai, drėkinsiančiai augalus vazonuose bei loveliuose, ir efektyviai taupyti vandenį. Visi elementai sujungiami labai paprastai, nereikia jokių papildomų įrankių ar specifinių žinių.

Sakysite, ne visiems vazoniniams augalams reikia vienodo kiekio vandens? GARDENA darbuotojai yra savo srities profesionalai, tad apie tai tikrai pagalvojo. Vandens kiekį galėsite normuoti, atsižvelgdami į konkretaus augalo poreikius ir labai plačiai – nuo 0 iki 15 l per valandą. Tai leis atsakingai pasirūpinti kiekvienu augalu, itin ekonomiškai naudoti vandenį.

 

Gausiame mūsų asortimente rasite ir daugiau laisvo laiko bei patogumo suteiksiančių gaminių, pavyzdžiui, laistymo rinkinį išvykstantiems atostogauti. Jį turėdami būsite nepriklausomi nuo kaimynų per atostogas – nebereikės niekam duoti nurodymų ir baimintis, kad augalai negaus optimalios priežiūros.

 

 

 

 

Lašelinio laistymo sistema „Micro Drip“ – tai ilgaamžė investicija, užtikrinsianti Jūsų komfortą, sėkmingą augalų auginimą ir inovatyvių sprendimų naudojimą balkone, terasoje ar sode. Puiki dovana – laikas sau!


guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Greenworks

Šiandien

 • Birželio 25, antradienis.
 • Saulė teka 04:43, leidžiasi 22:00.
 • Mėnulis teka 00:21, leidžiasi 08:12.
 • Mėnulis Vandenyje, dylantis, III ketvirtis. Pilnatis birželio 22 d.
 • Baniutė, Geistautė, Geistautė, Vilhelmas (Vilius), Vilhelmina, Prosperas
 • Tarptautinė jūrininkų diena.
 • Žiedų diena. Genėkite, tręškite peržydėjusius krūmus, vaiskrūmius. Daugiametes gėles apkaupkite ir patręškite, kad sukrautų daug žiedų. Rūgščią žemę mėgstančius augalus (rododendrus, erikas, šilauoges) patręškite specialiomis trąšomis ar palaistykite parūgštintu vandeniu. Iš pradžių palaistykite paprastu vandeniu, o paskui parūgštintu.
 • Kai liepos šakos kiek pakilusios nuo žemės – rytoj bus giedra, jei dar labiau nusvyra – lis.

Populiariausi straipsniai

Sekite mus

Naujienlaiškio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti Sodo spalvų naujienlaiškį, įrašykite savo el.pašto adresą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Apklausa

Kaip gaunate „Sodo spalvas“?

Įvykių kalendorius